2752
2734
عنوان

خانمایی که بی بی چک با مثبت خیلی ضعیف داشتن لطفا بیاید.......

| مشاهده متن کامل بحث + 196911 بازدید | 366 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آسمان جون در خون زودتر از ادرار هومون ترشح میشه اگر بی بی مثبت بشه از خونم مثبته من یکبار بی بی مثبت شد چند روز بعد پر شدم بار دوم سریع رفتم دکتر گفت هورمون مادرانم کمه شیاف داد مصرف کردم و فهمیدم دفعه قبل سقط شده
Lilypie Maternity tickers
عزیزم شوهرمه منم بهترین شوهره دنیاست خیلی ماهه خیلی دوستش دارم شوهره منم اگه میگه هنوز هیچی معلوم نیست بخاطره اینه که نمیخاد بعدش اگه باردرایم پوچ یا خارج رحمی باشه توذوقم نخوره
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
leilijigar جون این درسته.
از نت نمیشه درباره ادما قضاوت کرد که شوهرامون چه جورین هر انسانی اخلاقی داره ما هم شوهرامونو دوست داریم به خاطر همین با هاشون ازدواج کردیم
سلام کسی هست؟
من دیشب بی بی گذاشتم .خیلیییییییی عجیب بود .اون خط که همیشه روشن میشه اول کم رنگ شد بعد پررنگ شد.بعدش خط دوم مثل یه دایره بود اول تا کم کم محو شد و شد یه خط کمرنگ میکروسکوپی انداخنم دور .کاش عکس میگرفتم ولی طوری نبودکه تو عکس معلوم باشه.نمیدونم !!!!!!!! ماه اول اقدامم تواین ماه 10 تا بی بی تست کردم.نمیدونم درسته یانه.ینی باردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا توهم زدم
الله اکبر... گاهی گمان نمی کنی ولی می شـــود...گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود!!!...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت اســـت... گاهی نگفته قرعه به نام تو می شـــود..گاهی بساط عشق خودش جور می شود....گاهی به صد مقدمه ناجور می شود... گاهی گدایٍ گدایی و بخت یار نیســـت ...گاهی تمام شهر گدای تو می شود!!!
2706