2733
2734
عنوان

داداشم میخاد با ده سال بزرگتر از خودش ازدواج کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 871 بازدید | 68 پست
دوساله دوستن😐

دوستی اشتباه دیگه ،جلوی ضرر رو هر جا بگیرید منفعته

|• خداوندا شکرت که تو پروردگار منی  •| | عشق من ، بخاطر نعمت وجودت توی زندگیم خیلی از صنم سپاسگزارم که بعد از کل سختی هایی که دیدم ، مارو بهم نشون داد ، به امید اون روز که مشکلاتمون حل شن | |• میشه برام یک صلوات بفرستید ؟ ممنونم 😊 •|

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکی از اقوام ما با خانوم 8-9سال بزرگتر ازدواج کرده

از بیرون که زندگیشون خوب به نظر میاد یه بچه هم دارن

اما امان از مردم

به نظرم اگه میتونید سر درد و دل و با خاله و عمه باز نکنید و واقعا واقعا به هیچکس نگید

چون وقتی به یه نفر میگی فقط دارم به تو میگم اونم به نفر بعدی همینو میگه

حرف مردم واقعا اذیت میکنه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
عزیزم اختلاف سنی ، درسته ولی عمدتا بخاطر مسائل دیگه اس واقعا نه سن ، سن زن بزرگتر از مرد باشه اره ، ...

برای چی یه زن باید با چهارده سال کوچیک تر خودش ازدواج  کنه این ظلمه!!! نه فقط برای مرد برا زنم ظلمه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2731
آره دیوونمون کرده. 

عذاب وجدان داره ، ی مدت طولش بدین از سرش میوفته براش قشنگ توضیح بده اتفاقات پیش روشو ، بعدم بگو خیلی محترمانه جدا شو بهتره که لکه ی ننگ بمونه برای دوتاییتون بعدا ، شما سنی نداری دختر جوون بگیری که شادی کنی ، ۲۰ سال دیگه تو شده ۵۰ سالت اون ۶۰ سالشه وسط کوری پیریشه ، بعدش تا ازدواج کنی باید بچه دار شی ، اون بهت نزدیک شده و عذاب وجدانت میده چون دیگه خواسگاری نداره توی این سن اونوقت تو میخوای بخاطر احساسات بری ازدواج کنی ، اون میگه بهتر از تو گیرش نمیاد اما توئم باید فکر خودت باشی

|• خداوندا شکرت که تو پروردگار منی  •| | عشق من ، بخاطر نعمت وجودت توی زندگیم خیلی از صنم سپاسگزارم که بعد از کل سختی هایی که دیدم ، مارو بهم نشون داد ، به امید اون روز که مشکلاتمون حل شن | |• میشه برام یک صلوات بفرستید ؟ ممنونم 😊 •|
برای چی یه زن باید با چهارده سال کوچیک تر خودش ازدواج  کنه این ظلمه!!! نه فقط برای مرد برا زنم ...

شوهرش ازش بزرگتره ، خب خودشون خواستن

شوهرش ازش بزرگتره ، خب خودشون خواستن

اهان  ولی کلا ظلمه خودشون بخوان دلیل نمیشه

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
اهان  ولی کلا ظلمه خودشون بخوان دلیل نمیشه

عزیزم حرف منطقی رو باید پذیرفت ، من خیلی هارو دیدم از گل بهم نازک تر نگفتن و کل زندگیشون عاشق هم بودن ، اما اختلاف سنی کم هم دیدم پر از خیانت ، بستگی به اون شخص داره و ظلم وقتی هست که زوری باشه چیزی

عزیزم حرف منطقی رو باید پذیرفت ، من خیلی هارو دیدم از گل بهم نازک تر نگفتن و کل زندگیشون عاشق هم بود ...

چی  بگم والا