2737
2734
عنوان

فالگیرایی ک موکل دارن راست میگن یعنی

| مشاهده متن کامل بحث + 4185 بازدید | 153 پست
اونا باموکل نیس 

عزیزم من واسه رفع همزاد و اینا دعا گرفتم و حل شد حدود سیصد شد میخوام بدونم اثرداشته واقعا یا با تلقین خوب شدم

بعد اینکه بعضیا میگن خطر ناکه و ..من مشکلم واسه پارسال بود اینارو گفتن ترسیدم

اره عزیزم هست من زیاد توی زندگیم دیدم وقتی شخصی توی زندگیت نفوذ کنه و با طلسم و جادو زندگیت خراب ک ...

خب معروفه زیاد میگن ازش تو ی روستا بوده آبجیم میگه ی پتو روسرش انداخت دستاش بالا بود ی جوری حرف میزد میگفت گناه داره دختره بختش بستست وفلان میگه ی تیکه گل خشک تو دستش اومد میگه ترسیدم ..بعد گفته بزاریدش تو آب توش قفله وسوزن وایناست تو قبرستون بوده برج ۴گذاشتن بعد خونه آوردن بوده توش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من واسه رفع همزاد و اینا دعا گرفتم و حل شد حدود سیصد شد میخوام بدونم اثرداشته واقعا یا با تلقی ...

همزادو ازنشونه هاش میشه فهمید که رفته یانه چیش ترسناکه؟اگه ازخودت دورنکنی بله

قربون شصتت لایک نکن جون دل ..🙌😎
خب امل نمیتونن بگن مث فال قهوه نیست

تو همین نی نی سایت که شنیدم میگن موکل همه چیرو میگه.فال قهوه که واقعی تر ازین نیس که.

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
خب معروفه زیاد میگن ازش تو ی روستا بوده آبجیم میگه ی پتو روسرش انداخت دستاش بالا بود ی جوری حرف میزد ...

انجام بدید مشکلتون حل بشه

من به عینه دیدم

واقعا سخته...درکتون میکنم

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
همزادو ازنشونه هاش میشه فهمید که رفته یانه چیش ترسناکه؟اگه ازخودت دورنکنی بله

من خوابای جن و..میدیدم میترسیدم بخوابم. بلافاصله وقتی چشمامو میبستم سایه ی یه نفر میفتاد رو صورتم صدای پا میشنیدم اطرافم یکی صدا میکرد اسممو 

دعا گرفتم حل شد همش خداروشکر

یعنی ممکنه حتی الان هم خطرناک باشه؟

2738
انجام بدید مشکلتون حل بشه من به عینه دیدم واقعا سخته...درکتون میکنم

بازش کردن قفلم با سیخ کباب باز کردن کاغذم پاره کردن خدا لعنت کنه کسایی ک اینکارا رو میکنن خیر نبینن ب حق حضرت فاطمه اما من وآبجیم و داداشم انجام ندادیم فقط آبجیم مجردم فعلا رفته 

من خوابای جن و..میدیدم میترسیدم بخوابم. بلافاصله وقتی چشمامو میبستم سایه ی یه نفر میفتاد رو صورتم صد ...

تینو باید سرکتاب بگیری نشون میده بعضی همزادا رو ازدواج وزندگی زناشویی هم تاثیررددارع

قربون شصتت لایک نکن جون دل ..🙌😎
ببخشید کامل 

دلمو خوش کرده بودم شاید داره چرت میگه.بهم گفته بود میفهمی واست لو میره.الان یه ساله از چک کردن خسته شدم.پرینت تلفن دنبال شوهرم رفتن.

بهش میگم گفتی لو میره اگه پرینت بگیری اما چیزی نبود.میگه حتما نبوده دیگه😐

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
تینو باید سرکتاب بگیری نشون میده بعضی همزادا رو ازدواج وزندگی زناشویی هم تاثیررددارع

عزیزم من دعا گرفتم خوابام و همه چی حل شد ولی ترسش باهام بود هنوز ارامش نداشتم اصلا رفتم سرکتاب گرفتم پیش ی روحانی گفت یه چیزایی هست ی دعاهایی بهم داد حل نشد

رفتم پیش یه شیخی اون سرکتاب باز کرد و جلو خودم خوند گفت هیچی نیست فقط ترس داری اون دعا داد خوبه خوب شدم

دلمو خوش کرده بودم شاید داره چرت میگه.بهم گفته بود میفهمی واست لو میره.الان یه ساله از چک کردن خسته ...

خب شاید الکی بهش شک کردی،از کجا معلوم اون خانم واقعا موکل داشته باشه و حرفاش راست بوده؟