2733
2739
عنوان

چی باعث توقف وزن گیری جنین میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 35 پست
من ۳۴هفته رفتم۲/۴00 دکتر گف درشته و اب دورشم زیاده از قند بده رفتم دادم نرماله تو نتم هرچی میزنم نوش ...

اره بابا ژنتیکه تو اینترنتی چرت پرت زیاد نوشته

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

استارتر عزیز ببخشید ک سوالم ب ربطه،بچه ها من امروز ۱۱ هفتمه خونریزی داشتم یکم هفته ۵ و ۸ هم لکه بینی قهوه ای رنگ داشتم امروز یکم اذیت کردم خودمو ولی ایندفعه خونریزی بوده ۸ هفته سونو دادم مشکلی نبود ۵ روز دیگه وقت غربالگریمه

استارتر عزیز ببخشید ک سوالم ب ربطه،بچه ها من امروز ۱۱ هفتمه خونریزی داشتم یکم هفته ۵ و ۸ هم لکه بینی ...

خواهش میکنم عزیزم.حتما فردابرو دکتر نمیخوام نگرانت کنم ولی خونریزی علامت خوبی نیست.استراحت کن هیچ فعالیتی نکن فعلا تا بری پیش دکتر.البته اگر دکترت پاسخگو هست باهاش تماس بگیر

2740
خواهش میکنم عزیزم.حتما فردابرو دکتر نمیخوام نگرانت کنم ولی خونریزی علامت خوبی نیست.استراحت کن هیچ فع ...

اره استراحتم عزیزم دکترم مشهده خودم اطراف مشهدم،۲۰ وقت غربالگریمه

هفته ۴۱ گذشته بود به زور آوردنش  به نسبت خوب بود

بچه اولمو ۳۸ هفته زایمان کردم خیلی سخت بود ۳ روز درد داشتم تا بلاخره دنیا اومد وزنش ۳و ۴۰۰بود میترسم اینکه وزنش بیشتره بیشتر اذیت بشم

2706