2737
2739
عنوان

فقط یه حس شیشمی بیاد درست بگه بهم بخدا دعاش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 164 پست
اولی روهیچی به ذهنم نیومددومی آشنا

میشه منم بگی😔😔

دانشگاه میرم همون رشته ای که میخوام؟

از خونوادم مستقل میشم؟

چجور ادمی میاد خواستگاریم

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه منم بگی😔😔 دانشگاه میرم همون رشته ای که میخوام؟ از خونوادم مستقل میشم؟ چجور ادمی میاد خواست ...

احتمال قبولیت هست ولی ن اونی که خیلی دوس داری میانی ....آدم حساسی هستی حسم میگه امکان استقلالت کمه اما میتونی شاغل بشی ولی خیلی یر زبون دار نیستی حرص خواهی خورد.....آدم خوبیه ،بیخیاله...خیلی رامت نیست تو رامش میشی 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2731
احتمال قبولیت هست ولی ن اونی که خیلی دوس داری میانی ....آدم حساسی هستی حسم میگه امکان استقلالت کمه ا ...

مرسی ❤

یه جاهاییش با من فرق داره🤦🏻‍♀️🤣

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
دوتااولی آره.سومی هم اولش نه بعداآره 

ممنون عزیزم❤ خیلیاهمینوگفتن که خانوادش اولش خوب نیستن بعداخوب میشن .میشه بگین حس خودش بهم چیه؟ توزندگی بامن چطوری میشه؟ 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟ باهاش خوشبخت میشم؟ رفتارخونواش مخصوصاپدرمادرش بعدازدواج بامن چطوری ...

آره ...خوش خواهی بود اما پول زیاد نمیبیمم میانه باید صبور باشی ...خونوادش یکم زرنگ ترن اوایل محتاط باش اگه جاری یا خواهری داره  اوایل دلتو میسوزونن ولی صبوری کن 

J'aime tes cheveux enneigés pour toujours . silk for ever 💟my bob هرچی بیشتر آدمارو میشناسم سگمو بیشتر دوست دارم🐕 🤍 بیا اینجا بنویس برات نادعلی بخونم 🦋
2738
عزیزم مادرشوهرم ازدواج میکنه؟؟؟زمانش کی؟؟؟

به دلش نمیشینن زیاد توقع داره ولی در ظاهر انکار میکنه فک کنم بیشتر از دو ماه دیگه 

واقعا مطمئنید؟چون عاشق شوهر مرحومشه قبول نمیکنه،اما خوب معلومه که میخواد.

آره حسم میگه راضی میشه اما دلش مونده یکمم توداره ولی زرنگه ب رو نمیاره 

نمیدونم یهواومدبه ذهنم چندروزدیگه یکم دورازذهنه😂

هیفدهم میخوام بیبی چک بزنم برام دعا کن شوهرم خیلی بچه دوس داره،پس گفتی چند روز دیگه اره؟😍😍

1 تیر ماه 1400 دقیقا روز تولد امام رضا بیبی چکم مثبت شد میترسیدم بیبی چک بزنم میترسیدم منفی بشه دیگه از حرفا و زخم زبونای شوهرم خسته شده بودم یه بار تو دعوا شوهرم بهم گفت امیدوارم نازا باشی تا من یه دلیل محکم واسه طلاق دادنت داشته باشم خیلی دلم شکست خدا جواب دل شکستمو داد...روز ولادت اقام یه حمد و سوره خوندم یکم با اقا درد و دل کردم گفتم اقا جون امروز تولدته این حمد و سوره کادوی من به شما،توام امروز بمن یه عیدی بده بیبی چکم مثبت شه و شد من نی نیمو از اقا کادو گرفتم😍😍                                                مامان مهربونم بیشتر از ده ساله که از پیشم رفتی خیلی دلتنگتم داغونم کردی🖤🖤
2706