2737
2739
🤔نمیدونم من عید عقدمه اصن نمیدونم چیا باید خرید 

وسایل ارایشی در خد نیاز بعدا برا عروسی کامل بگیر،،کیف و کفش،،ساعت،،مانتو و شلوار عیدم بگیر 

تو از کی عاشقی این پرسش آیینه بود از من خودش از گریه ام فهمید مدت هاست مدت هاست🥀🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که حلقه خریدیم و لباس عقد و مانتو و شلوار و شال و چادر و بقیه خریدا برای عروسی انجام شد

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2728
2740

من مشدیم

ایینه شمدون و چادرنماز وقران  و حلقه ها و یه سرویس طلا ویه دست لباس شب و لوازم ارایشی وبهداشتی دیگ دوتامانتو سه تاروسری وشال و شلواروکیف وکیف پول و کفس مجلسی واسپرت 

شبشم ک عقدکردیم رفتیم دوربزنیم نامزدم گوشی خریدواسم

آدمک اخر دنیاست بخند آدمک مرگ همینجاست بخند دستخطی ک توروعاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند آدمک خرنشوی گریه کنی کل دنیاسراب است بخند آن خدا که بزرگش خواندی بخدا مث تو تنهاست بخند:)🐥💛
🤔نمیدونم من عید عقدمه اصن نمیدونم چیا باید خرید 

یک دست لباس راحتی و شومیز و لباس عقد و لباس بیرون مثلاً شلوار و مانتو و کفش  اینا هم باز تعدادش دست خودته و .... طلا و اگر رسم طلای عید دارید اون هم هست و چمدان برای هر دو طرف و هفت سین عید از طرف خانواده ایشون

نمیدونم 😅دوست پسرم فرانسه ست نمیدونم هزینه ها چقد میشه که بهش بگم با خودش اونقدرپول بیاره

اوکی....خوشبخت بشی عزیزم...قشنگ بشین حساب کتاب کن...ببین چقد طلا میخای...چه لباسی...چقد مهمون داری و...

حرفی برای بیان حالم ندارم...

والا من رو نه خرید عقد بردن نه خرید عروسی

نه یلدایی و نه پاگشا و نه عیدی و هیچی به هیچی

انگار نه انگار پسر داماد کردن

شوهرم هرچی بلد بود کرد ولی مردا از رسم و رسوم سر درنمیارن. این بی‌محبتا هم بهش نمیگفتن لااقل خودش بکنه

تازه هم خونه خریده بود نقدینگیش زیر صفر بود. چه دوران دلسردکننده و طولا‌نی‌ای شد عقدمون به لطف بی‌مهری و بی‌خیالی خانواده‌ی شوهرم

دلم‌قطع ارتباط میخواد

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
2706