2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه حتما مصرف کن 

اسپرین رو تا شونزده هفته عموما میخورن 

شیافم تا اخر بارداری هست

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

ضرر که داره، منم دارم استفاده میکنم، ولی هرچقدرم ضرر داشتهدباشه از سقط که ضررش واسه جنین بیشتر نیست 

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2738
نه حتما مصرف کن  اسپرین رو تا شونزده هفته عموما میخورن  شیافم تا اخر بارداری هست

ن ب خیلیا تاهفته ۳۴ یا ۳۷ اسپرین رو میدن

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

شیاف پروژسترون که جای بچه رو محکم میکنه و آسپرین هم که برای رقیق کردن خونه که اونم برای بچه خوبه ولی اکثرا آمپول ضدانعقاد میدن جای آسپرین

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
ضرر که داره، منم دارم استفاده میکنم، ولی هرچقدرم ضرر داشتهدباشه از سقط که ضررش واسه جنین بیشتر نیست& ...

عزیزم اگه اسپیرین بچه یاهمون ۸۰میلی باشه اون عوارض نداره بدبدلت راه نده

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
کسی سرم ivig استفاده می کرده تو بارداری؟

اره کاربر  مامانریحانا استفاده میکرده 

شما برا چی میخوای ...برا پلاکت

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706