2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول بارداری اصلا رژیم بهتره نگیری سه ماهه اول موقع رشد ارگان های حیاتیه و باعث میشه کمبود پیدا کنی.اصلا فکر رژیمو تو بارداری نکن. سعی کن مناسب غذا بخوری بعد بارداری هم وزنتو با ورزش ایده آل ون.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2728
اول بارداری اصلا رژیم بهتره نگیری سه ماهه اول موقع رشد ارگان های حیاتیه و باعث میشه کمبود پیدا کنی.ا ...

من قبل بارداری داشتم ولی الان نزدیک ی ماهه ک ول کردم چون تو اقدام بودم🙁

۶۷ کیلو هستم با قد ۱۶۲ یا ۳🙁میترسم خیلی بره رو وزنم

2740

من انقدر ویار داشتم که تا ماه پنجم اصلا زیاد نکردم بعدشم انقدر کم کم اضافه میکردم که دکتر فرستادم سونوی سلامت دوباره گفت شاید  بچت رشد نکرده ولی سونو رو دید گفت نه خوبی ولی شکمم خیلی کوچیک بود کلا ۱۰ کیلو تو بارداری زیاد کردم

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من انقدر ویار داشتم که تا ماه پنجم اصلا زیاد نکردم بعدشم انقدر کم کم اضافه میکردم که دکتر فرستادم سو ...

چ خوب من میگم برم پیش متخصص کلا ۶ ۷ کیلو بیاد روم

نمیشه فقط بینهایت اذیت میشی من خودم ی ویار درحد مرگ داشتم 

ن دیگه اکنجوری🙁من شوهرم میاد باهاش میشینم ب خوردن حسم میگه زیاد میخورم نمیدون دیگه شاید ترس دارم

من قبل بارداری داشتم ولی الان نزدیک ی ماهه ک ول کردم چون تو اقدام بودم🙁 ۶۷ کیلو هستم با قد ۱۶۲ یا ...

من که اهل رژیم گرفتن تو بارداری نیستم به خاطر لاغری و اضافه وزن ولی برای دیابت رژیم قندی را رعایت میکنم. حالا با دکترت مشورت کن. وزنت زیاد نیست که.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼