2733
2734
امید وارم هر چه زودتر سلامتی شون رو بدست بیارن
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبینا جونم اصلا نگران نباش گلم

فقط اگه گفتن میخوایم بهش شک بزنیم به هیچ عنوان

خواهش میکنم به هیچ عنوان قبول نکنید

چون بهتر که نمیشه هیچ خیلی بدتر هم میشه و عوارض داره گلم

دائی خودم 3 ماه پیش اینجوری شد و تو یه بیمارستان خصوصی تو دهکده خوابید

خدارا شکر الان خیلی خیلی خوبه

هرچی گفتن باید شوک بزنیم ما قبول نکردیم

گفتن با شوک زدن حافظه کوتاه مدتش تا 6 ماه پاک میشه
برو خدا رو شکر کن.......افسردگی درمان داره......ولی بیماریهایی مثل اسکیزوفرنی و ....هیچ درمان خاصی ندارن و مغزو به مرور زمان پوک می کنن.من برادرم 28 سالشه و 9 ساله که دچار بیماری اسکیزوفرنی هستش...دکترش هم دکتر قائم مقام فراهانیه........البته پیش فوده هم بردیمش...........ولی در کل امکان بهبودیش فقط با معجزه هستش................
گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
مبینا جون انشا الله که برادرت خوب میشه خیلی زود و امیدوارم پدر و ماد راون دختر هم از خدا شفا بگیرن و خدا بهشون عوض کاری را که کردن بده که با احساسات و سلامتی یک جوون اینجوری بازی می کنن به نظر من اونها بیشتر به در مان احتیاج دارن ولی خدا همیشه طرف حقه به حق این ماه و ماه رمضان که برادرت به زودی مثل روز اول بر میگرده پیشتون به خدا توکل کن
2706