2737
2734

پماد چشمی بزن روش، سرجوش باز میشه، بعدش تخلیش کن. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از این پماد کوچولوها ک زرد رنگه. 

سریع جوش و باز میکنه. 

میشه واسه شادی روح "مامانم" و "آبجیم"                   صلوات بفرستین❤❤.ممنونم❤❤                                                                                                                              🦋 مَن 🦋 هَمیشـہ وَ هَر لَحظـہ🤍 قَهرَمانِ 🤍 زِنـבگیمو تو آیینـہ میبینَم...♥️🦋🤍  
2728
سرجوش معلوم نیس زیر پره بینیم فقط دست زدنی درد میگیره

تا جاهایی ک میدونی امکانش هس سرش باشه، بزن. 

اگرم نشد، رو کل جوش بزن. 

فکر نکنم اولش مث جوش که درد میگیره کنار پره بینی بود بعد صبح از خواب بیدار شدم یک طرف صورتم و دماغم ...

عفونت لثه نیست؟

من حساسیت فصلی دارم وازداخل پوست جوش میزنه ووقتی دست می زنم دردداره

2738

عزیزم اکه میتونی عکسش رو بده ؟؟؟؟

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

روش خمیر دندون بزار یکم هر چند ساعت خمیر رو عوضش کن 

هر وقت دیدی سر زد بیرون باز خمیر بزن یکم خشک بشه روش چسب بزن 

بعد نیم ساعت چسب رو ،رو به بالا محکم بکش

در اخر یه چسب بزار روش باعث میشه چرکش خالی شه 

تنها راه کمتر درد کشیدنه

زن ها زمانی تصمیم می گیرند تنهایی شان را پر کنندکه نگاهی تهِ تهِ دلشان راخالی کرده باشد💗 ....  ^به 

جوشه ؟ ابسه دندونم میتونه باشه اون طرف دندون خراب نداری؟  

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .