2733
2739
سلام مامان جونا
شبنم قرص لوونورژسترل می خوردی عزیزم.که در مواقع اورژانسی استفاده می شه. اما خودتو ناراحت نکن.فکر می کنی حامله شدن به همین سادگی هست؟نترس
نگین جون خوبی؟ داداشت پس شرایطش خوبه برای ازدواج. به به مبارکه. بهنوش جون به خاطر دوستت دور نگین جون بچرخ. دعوتمون کنینا
بهنوش جون دخملت خوبه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مامان جونا
شبنم قرص لوونورژسترل می خوردی عزیزم.که در مواقع اورژانسی استفاده می شه. اما خودتو ناراحت نکن.فکر می کنی حامله شدن به همین سادگی هست؟نترس
نگین جون خوبی؟ داداشت پس شرایطش خوبه برای ازدواج. به به مبارکه. بهنوش جون به خاطر دوستت دور نگین جون بچرخ. دعوتمون کنینا
بهنوش جون دخملت خوبه؟
سلام مامان جونا
بهنوش جون دخملت خوبه؟
2731
سلام:

آزی جون خوش اومدی. اگر متولد 58 هستی آزرم و ... درس خوندی من احتمالا می تونم شناساییت کنم. : )

کمی بیشتر از خودت بگو یا فامیلیت رو برام ایمیل کن تا بشناسمت. دانشگاه گیلان چه رشته ای خوندی؟ و ...
2740
سلام مامان جونای مهربون
سامره جون کانون زبان ایران و موسسه انستیتو کیش برو و سوال کن.
بهنوش جون از اینکه دختر نازت سرما خورده ناراحت شدم اما این خاصیت بچه هاست تا هر چند وقت یکبار ماماناشونو غصه دار کنن. راستی بهنوش جون لحاف سیندرلا ی آوینا رو از کجا خریدی؟
نگین جون آوا جون کجا کلاس زبان میره؟کدوم کتاب رو می خوان تدریس کنن؟
پسرم از وقتی رفته مهدکودک یک چیزایی مثل رنگها و سلام و... را به انگلیسی یاد گرفته و مهدشون هم می خواد کتاب tiny talkرو واسشون کلاس فوق بزاره به نظرتون ثبت نام کنمش؟ 2 هفتست می ره مهد کودک اما خیلی عادت کرده.
مامانا میشه رشته تحصیلیتونو بگین تا از تخصص های هم استفاده کنیم؟البته اگه دوست دارین.
سلام به همه..دخترم بعد از کم کردن وزن و یک سرماخوردگی شدید با تب 39 الان رو به بهبوده و من از پریشونی در اومدم
سارا جون لحاف سیندرلا رو از گلسار نبش خیابون 115 خریدم
نگین جون موسسه زرساز کجاست؟اسمشو نشنیده بودم.اگه ادرسشو لطف کنی .ممنونتم
سلام دوستان عزیز
از آشنایی با دوستان جدید خوشحالم.
نگین جون خوبی؟ آوا خوبه
بهنوش جون به خاطر بدی اب و هوا ویروسهای زیادی پخش شده.خدا رو شکر دختر گلت بهتر شده
سارا جون خوشحالم پسرت از مهد کودک راضیه
2706