2737
2739

ناخواسته باردار شدم چون ی بچه کوچیک دیگم داره دوسال و نیمشه حس میکنم از اون دور شدم از وقتی ب دنیا اومده دلم میخاد ب اونریکی برسم همش برا اون گریه میکنم ،هرچی دکتر و ازمایش بوده از اول خودم نرفتم نوزادم مادرشوهرم برده 😔دس خودم نیست چون شوهرم ب بچه اولمون توجه نمیکنه خلاصه خیلی وضعمون بده 😔بعدا حسم میاد یا افسردگی دارم ؟حتی دلم نمیخواد بهش شیر بدم 

رو اولی خیلی حساس بودم دس هیچکس نمیدادم ولی این یکی بیخیالم حتی نمیزاشتم مادرشوهرم بشورتش ولی این یکیو کلا دادم دسش خودم بیخیال شدم 😔😔

ممکنه افسردگی بعد زایمان باشه

چطوز دلت میاد

یک ماه دیگه عاشقش میشی

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

ای وای،جنسیتشون چیه،برو دکتر،افسردگی گرفتی،مگه میشه آدم به پاره ی تنش بی احساس باشه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

افسردگی بعد زایمان گرفتی حتما برو پیش یه مشاور تا کمکت کنه زودتر خوب بشی

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

طفلی بچت گناه اون چیه ناخواسته بوده 

شما وظیفته مثل یه مادر ازش مراقبت کنی نه اینکه بسپاریش دست اینو اون واقعا ک

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2706