2737
2734
عنوان

با شوهرم توافق کردیم

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 36 پست
راضی نمیشه  از اول هم خودش گفت ۳۰ تومن یه قرون بیشتر نمیده

به اعصاب خوردی و بقیش نمی ارزه جداشو خودت راحت کن،میخوان قسطیش کنن طلاقتم نده هر روزم قیافش ببینی ولی اینجوری آزادی وبا اعصاب راحت 

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستانیکه میگن اشتباهه من کامل حق به استارتر میدم دادگاه رفتن اعصاب میخواد اگه طرف خودش میشناسه میبینه که نمیتونه،بهتره با همینقدر جدا شه وگرنه بقیش باید خرج دکتر و روان شناس کنه

قانون کشور مامتاسفانه مردا زیادی قانون به نفع شونه😔

میشه برا برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین😊😘😘😘
2728
احساسی عمل نکن فردا پس فردا ک پیر شدی نمیتونی حتی ببخشید ببخشید ی وجب جا کنار خیابون کرایه کنی الانش ...

عزیزم تو مملکت ما مرد نخواد طلاق بده پدرتو در میارن موهات که عین دندونات سفید شد با کلی ابروریزی شاااید طلاق بدن میگن مهرم حلال جونم ازاد اگه داره اذیت میشه حق طلاق پوان خوبیه من چنتا از دوستام حاضرن مهرشونو ببخشن ولی شوهرشون راضی به طلاق بشه ولی میخوان اذیت کنن طلاق نمیدن که طرف جوونیش هدر بره بعضی وقتا باید بین بدو بدتر بدو انتخاب کرد واسه ارامش خودمون

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را

توروخدا ب حرفش گوش نده ۳۰ میلیون پول دوتا سکه است تو که جوونیتو گذاشتی براش حقت ۳۰ میلیون نیست برو از خانوادت کمک بگیر سرا کلاه نزاره و اینکه اگه از کتکاش خیانتش هرچی هرچی مدرک داری حتما نگه دار ب دادگاه نشون بده حتما حق طلاق و بهت میده خود دادگاه و اینکه مهریه هم مجبور میشه بده شاید ماهی ی سکه سکه هم الان ۱۰ یا ۱۱ میلیونه ماهی ۱۰ میلیون خوبه دیگه اصلا دوماه ۱۰ میلیون هم خوبه توروخدا مهریه و نبخش پشیمون میشی اگه اذیت میکنه توهم اذیتش کنه برو پیش وکیل از خانوادت کمک بگیر اگه پیش وکیل نمیری حداقل مشاوره برووووو

توروخدا ب حرفش گوش نده ۳۰ میلیون پول دوتا سکه است تو که جوونیتو گذاشتی براش حقت ۳۰ میلیون نیست برو ا ...

عزیزم همون ۳۰ تومن رو هم راضی نشد بده زد زیرش 

وکیل گرفتم فعلا ماشینش رو توقیف کردم مهریه هم هر ۱۰ ماه یک سکه برام ثابت شد 

اما برای طلاقم دیگه امیدی ندارم هیچ کاری نمیتونم بکنم برا طلاق

گروه آبی قد:۱۵۰😁وزن فعلی:۵۶😑وزن هدف:۴۹😻من میتونم💪😊