2752
2734

برای من دوتا پشت هم داشتم شکمم ترکیده، خودم یه جوریم میشه نگاش کنم🙄

یه راه حلی قطعی کسی میدونه؟؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

الان فعلا دارم از روغن دنبه استفاده میکنم

حکیم خیر اندیش میگه جمع میکنه نمیدونم دیگه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من که دوست  دارم ترک های شکمم رو  هدیه پسرمه  اصلا هم زشت نیستن گاهی نیشینن و نگاه ...

خودم هیچی شوهرم دوست نداره

قبل بارداریام فقط از یه جای بدنم خوشش میومد اونم شکمم بود که مثل هندوونه باد شد بعد ترکزد😐

من روغن آرگان تو بارداری میزدم. عالی بود ولی برای بعد زایمان نمیدونم جواب بده یانه

یعنی اصلا ترک نداشتی توبارداری؟

شکمت چقد بزرگ شد ؟ وزن بچه ت؟

ترک شکم نه ولی قسمتای دیگه ی بدنم از چاق و لاغر شدن ترک برداشت با لیزر اوکی شد

ضرر نداره؟؟

من اول ماه هشتم تاحالا اصلا ترک نداشتم از دیشب چند تا ترک دیدیم مواظبت هم کردم مرتب چرب کردم دلم نمیخواد بیشتر بشه 

حالا شنیدم روغن شتر مرغ خوبه 

از صبح کلی تایپیک خوندم اتفاقا از خیر اندیش هم بود که حتی رژیم غذایی داشت ولی تاثیر نداشت . 

کاش منم از اون ژن خوب ها بودم که ترک نمیخورن😥

خودم هیچی شوهرم دوست نداره قبل بارداریام فقط از یه جای بدنم خوشش میومد اونم شکمم بود که مثل هندوونه ...

اتفاقا  من همسرم  خیلی دوستش داره یا لااقل اینطور وانمود میکنه...

بوسش میکنه و ناز میکنه.

2706