2752
2734
عنوان

ب نظرتون شوهرم کم میزاره برام یا من حساسم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2932 بازدید | 100 پست

چی بگم عزیزم.کم میزاره بنظرم الان دیگه ماهی ۵۰۰اینا چیزی نمیشه حالا ایشالا مغازهه میگیره پول تورو بیشتر میکنه این پولایی ک بهش قرض دادیم حواست باشهدبعدا ازش بگیر.ولی حرص نخور تو با حرص خوردنت ک چیزی تغییر نمیکنه بسپار به زمان ببین چی میشه من خودم سال اول شرایطمون خیلی سخت بودش من کار میکردم میشد خرج خونه اون کار میکرد میرفت پس انداز تا دوسال روال این بود از پول جدا واسه خودمم خبری نبود چون شرایطمون سخت بود حتی شاباشای عروسی هدیه های عقد همه رو دادیم ماشین گرفتیم اما بعد دوسال ک وضعمون بهتر شد همسرم همه بدهکاریاشو داد حتی همون پولایی ک بعنوان خرج خونه خرج میشد.اگه شوهرت ادم خوبیه خسیس نیست بعدا میده فعلا باهاش راه بیا تا ببین چی میشه

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
شماهم هرچی دلتون بخاد فراهم نیست؟ مثلا همین خریدای عید؟ نمیتونین؟ یا ب خودتون رسیدن رو رنگ مو اینا م ...

عزیزم همسرت خداروشکر خوب بهت میرسه 

فقط اگه یه جاهایی به پول بیشتری احتیاج داشتی بهش بگو  این ماه بیشتر بهم بده

راستی من قبلا موهام بلند بود  گوش تا گوش رنگ و لایت میکردم خیلز خوب میشد 

هم کمتر اسیب میدید هم اینکه هزینش خیلی مناسب میشد

شما هم اینکارو کن

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وضعش خوبه ؟ تو چی کم داری تو زندگیت؟ من رنگ مو کراتین و مژه میخام کاشت کنم ندارم هم اینارو کم دارم ...

همه اینایی ک تو گفتیو کم دارم بعلاوه دانشگاه باشگاه دندونام  عمل بینی طلاهامو میخام😭

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

ميگه پولي كه به پدر مادرش ميده حق من نيستت!😐😐😂😂

سبحان الله بريم بريم عجايب ني ني سايت تمومي نداره🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

توهمونی نبودی ک استادش خواستگارش بود؟ مدرس کنکوربودانگاری خواستگارتم ازدواج ناموفقم داشته بود

دوست داشتی فرهنگیانم بخونی

کی متاهل شدی تو

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
ميگه پولي كه به پدر مادرش ميده حق من نيستت!😐😐😂😂 سبحان الله بريم بريم عجايب ني ني سايت تمومي ندا ...

خب مگه اشتباه میگه؟ میگه اندازه خرجی زنش به پدرش و مادرش پول میده این کجاش عدالته؟ 

شوهر من به قرون پول بهم نمیده .لباس اگر نیاز داشته باشم .دندونام تمام خراب شده پول نمیده درست کنم دیگه چه برسه برم دانشگاه شهریه یه دانشگاهموبده .۶ ماه بهش گفتم میخام موهامو رنگ کنم هی میگه برج بعد برج بعد خونه زندگی که من براش جمع کردم همش با پوله قرعه کشی محلی بوده هروقتم میره پیش خانواده اش دستشونو پر پول میکنه ولی به من نمیده .من زندگیم درحد پوشیدن .خوردنه. خودم دارم کار میکنم یه مقدار جمع میشه تیکه طلا میخرم  انوقت شما امدی میگی شوهرم اینجوری یا من حساسم دق دقیه شما در قبال بعضیها سرناخن ارزش نداره فدات شم😔😔

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
خب مگه اشتباه میگه؟ میگه اندازه خرجی زنش به پدرش و مادرش پول میده این کجاش عدالته؟ 

قرار نيست بابت كمكي ك به خانوادش ميكنه جوابي بده ب كسي

براي زنش كم ميذاره؟ اگه نميذاره پس كي گفته قراره زنش براش تصميم بگيره ب پدر مادرش كمك كنه يا نه

حماله زنش ك نيست هرچي دراورد ٢ دستي تقديم كنه 

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706