2737
2739

دوستم با ۲۰ سال سن چند ساله عاشق یه بازیگر کره ای شده و دیروز میخواست بخاطرش خودکشی کنه 

واقعا به زور جلوشو گرفتم 

به نظرتون چیکار کنم ؟ 

پاک دیوونه شده 😑

میترسم بلایی سر خودش بیاره

خیلی دوستش داره 

طرف ازش ۲۰ سال بزرگتره و ۴۰ سالشه 

بهش میگم تو هم سن دخترشی و اون حتی نمیدونه تو وجود داری میخواد خودشو بکشه 😮

دنبال يه دليل براي پرواز بگرد حتي وقتي هزار تا دليل براي سقوط داری   

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یا ابلفضل😂

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

..................................................................................

خدااایاشکرت هوامو داری.......خدایاشکرت تا قبل از 1فروردین 1402 خبرهای خیلی خیلی خوبی بهم میرسه...😍و به ارزوم رسیدم خدایاشکرت
2738

با اجازه استارتر جون💗 استارتر واقعا واقعا واقعا ببخشید😥

لطفا اگه این پستم و می بینید برام گزارش بزنید😐😌

بچه ها جون🥰🌈میشه لطفا لطفا لطفا لطفا🤕🤒این دوتا تاپیکم و گزارش بزنین بترکه فقط گزینه غیراخلاقی رو برام نزنید😅🙄

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6013067&slug=تاحالا-فامیل-به-خاطر-رتبه-کنکورتون-مسخرتون-کردن-یا-تیکه-انداختن-چه-واکنشی-داشتید&postId=179439485

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=6013007&slug=داره-عید-میشه-ولی-من-استرسم-داره-بیشتر-میشه-چطوری-با-فامیل-رو-به-رو-بشم&postId=179434330

مرسی😻🙂😍

2706