2737
2739
عنوان

بنظرتون بهترین زمان برای برداشتن موهای زائد دختر نوجوان کی هستش؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20020 بازدید | 63 پست
یعنی ما بگیم کی بزنه؟؟؟بگیم نزن نمیزنه!!! درومده بزنه بره دیگه😥

نه عزیزم اخه شنیدم میگن نباید قبل از پریودی بزنن با اپلاسیون

برای همین پرسیدم

خدایا چُنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار👐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجا ی کاربری بود میگفت دختر ۹ سالمو موم میندازم گریه میکنه دوست ندارم مو داشنه باشه

واییی اخی بیچاره بچه هه اخ بچه 9 ساله

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
نه عزیزم اخه شنیدم میگن نباید قبل از پریودی بزنن با اپلاسیون برای همین پرسیدم

بابا ول کن توروخدا چرتو پرته .

حتما از نی نی سایتم شنیدی؟؟😀

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2731
هرموق دراومد و خیلی تو چشم و زیاد بود  من کلا مو خیلی دارشتم  مامانم تا 12 سالگی نمیزاشت ...

اخه گناه دارن موهای زائد زیر بغل خیلی بده

شاید دوست داشته باشن لباس باز بپوشن

خدایا چُنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار👐
2740

وقتی عروسیو جایی میرع یه دختربهتره تمیزباشع حالا دیگع وقتی دیده بشع بایدزد

بیز ترک قزدارن اعصابی یوخدو  ولی غیرتی چوخدو  خیلیمیخواامتعشق خاصم  اقاییم دنیامه  دخترترک شادو مهربونم عاشق والیبال وباشگاهم،تولجبازی وغرور زبون زد فامیل واطرافیانم،غرورموبراکسایی ک دوسشون دارم میزارم زمین اما کسایی ک حس خوب بهشون ندارم خدای غرورم..لجبازم چون اعتقاددارم کاریوک انجام میدم نیاز ب گفتنش نیس با دلیل ومنطق حرف میزنم همتونم دوس دارم برای خوشبختیم یه صلوات بفرستید  
اخه گناه دارن موهای زائد زیر بغل خیلی بده شاید دوست داشته باشن لباس باز بپوشن

میگم ک بنظرم سنش مناسب اگ خیلی و تو چشم بزن 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗