2733
2734
عنوان

دیگه دارم ب مرزدیوونگی میرسم بقران خستم

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 51 پست
فرهنگ غلط عرب تویه روستای کوچیک بدنیااومدم امافکرم بااین روستامطابقت نداره توشهرازدواج کردم وخیلی ز ...

عزیزم فرهنگ ماعربا قاط نیست انگشتات باهم یک سان نیستن 

محمدم  زیر خاکی ومن   بیقرار توام پسر گلم فدات شم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۸ سالمه دارم داغون میشم باوقاحت اومدتواتاقم بدون اجازه بهم میگه واای الان چ وقت ازدواجت بودک داری ...

هرکی ارزش نداره که حرفهاشوبشنوی واسه حرف هاش ناراحت باشی اگه کسی گفت بگوهرموقع ازشمانظر خواستیم صدات میکنم

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
یعنی لیاقت من بایدیه مردسن بالاباشه همش۱۸ سالمه واقعاشماهم همچین نظریه ایی داری ک بایدباپیرمروازدواج ...

نه بابا.ولشون کن یه چیزی میگن.به حرفاشون اهمیت نده.

تو میتونی بهترین زندگی رو درکنار یه مرد خوب داشته باشی

2731
یعنی لیاقت من بایدیه مردسن بالاباشه همش۱۸ سالمه واقعاشماهم همچین نظریه ایی داری ک بایدباپیرمروازدواج ...

عزیزم هر کسی اینو میگه تهه دلش از تو بدش میاد حتی اگر نزدیکترینت باشه همیشه اونو دشمن خودت بدون....من ویلچریم مشکل استخوان دارم عمم بهش گفتم دوستپسرم میخواد بیاد خواستگاریم ....گفت کی تورو بااین استخونات میگیره ....خلاصه گزشتو عقد کردم....یک هفته بعد اومده بود به بهونه تبریک برام جادو جنبل درست کرد که مچشو گرفتم و ابرو خودشو مامان بزرگمو بردم چون باهم بودن .....مادرم چهل سالگی  ازدواج مجدد کرد و با یکی از پولدارترین مردای فامیل خیلی هم معتبر و خوبه ازدواج کرد ....طلاق یک شروعه تازست اونم توی سن تو که اینقدر کوچیکی 

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
عزیزم هر کسی اینو میگه تهه دلش از تو بدش میاد حتی اگر نزدیکترینت باشه همیشه اونو دشمن خودت بدون....م ...

وقعا؟ینی من ایرادندارم من بدنیستم؟

حس حقارت وبی ارزشی وکهنگی دارم

اینجافرهنگ جوریه ک میگن دختری ک زن شده دست خوردست ومانمیخایمش

ببخشید گلم رک میگم ولی مشکل از مردم نیست مشکل از خودته ....بنظرم دهن مردم همییییییشه از اول خلقت باز بوده و هست همچنان تو باید انقد خودتو قوی کنی ک نه تعریفشان روت موثر باشه ن طعنها و کنایهاشون این مردم هر جور ک باشی ی حرف واست درست میکنن

وقعا؟ینی من ایرادندارم من بدنیستم؟ حس حقارت وبی ارزشی وکهنگی دارم اینجافرهنگ جوریه ک میگن دختری ک ...

همش چرته  ی آرایشگر  محله ما هست دوتا بچه بزرگ داره بعد طلاق پسر خونه اومد گرفتش تو تالارم واسش عروسی گرفت همه کف کرده بودیم ...تو فقط خودتو دست کم نگیر همین

2740
ببخشید گلم رک میگم ولی مشکل از مردم نیست مشکل از خودته ....بنظرم دهن مردم همییییییشه از اول خلقت باز ...

خودمم میدونم فقدمردم نیستن خودم چون خوومومیشناسم ک خیلی ضعیفم وزودباکوچکترین حرف خوردمیشم

بدجورخودموتحقیرمیکنم ینی اگ من انگشتم کج نباشه بالفرض یکی بیادبگه انکشتت کجه ههه من باورمیکنم وخوردمیشم حتی اگ کج نباشه تلقین‌میکنم ب خودم تااینک واقعاکج بشه

هرکی ارزش نداره که حرفهاشوبشنوی واسه حرف هاش ناراحت باشی اگه کسی گفت بگوهرموقع ازشمانظر خواستیم صدات ...

درحدی فرهنگ اینجابده ک اگ اینجوربگن میرن همه جاروپرمیکنن ک فلان زنی ک داره طلاق میگیره امروزبی ادبی کرد

درحدی فرهنگ اینجابده ک اگ اینجوربگن میرن همه جاروپرمیکنن ک فلان زنی ک داره طلاق میگیره امروزبی ادبی ...

وای ادامه بدحتماشهرکوچیکه 

سلام دوستان ختم قران ونمازوروزه قضاوانواع چله ونایب چله وصلوات و....انجام میدم ازاین راه کمک خرج زندگیم هستم ممنون میشم کسی خواست معرفیم کنین وخرج دوقلوهاموازاین راه درمیارم خیلی ممنون وسپاسگزارم ازکمکتون
وقعا؟ینی من ایرادندارم من بدنیستم؟ حس حقارت وبی ارزشی وکهنگی دارم اینجافرهنگ جوریه ک میگن دختری ک ...

کدوم شهری ؟مامانم چهل سالگی عروسی مجدد خوب کرد.... دوستمم ۲۳ سالگی طلاق گرفت بعد کلا پسرشو ول کرد....بعدم با یک پسر پولدار مجرد ازدواج کرد الان ده ساله عروسی کرده زندگیش توپه... فقط حواستو جمع کن الان دنبال ازدواج نباش سنت کمه بخودت برس کلاس ارایشگری یادرستو بخون پیشرفت کن بعدا با یکی اشنا شو اول بشناسش بعد ازدواج کن فکر هم نکن شوهر قحطیه ب هر بی سروپایی بله نگو ...تا ۴ سال دیگه هم ازدواج نکن موفق میشی شک نکن

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
کدوم شهری ؟مامانم چهل سالگی عروسی مجدد خوب کرد.... دوستمم ۲۳ سالگی طلاق گرفت بعد کلا پسرشو ول کرد... ...

خونه پدریم روستاهستن،وآدمای شهری ک توش درس میخوندم همه همین فرهنگودارن شهرکوچیکه وادماش ازکاه کوه میسازن،وفضولن 

دختراش عقده ایی وحسودن،اصلانمیتونم برگردم ب زمان مجردیم چون خوشم نمیادازش والان خدادست گذاش روتقطه ضعفم من ازاولشم ازدختراوادمای این شهروروستابدم میومدچون همه طعنه میزنن حسودن وفضول،بعضی اوقات ب سرم میزنه ب شوهرم زنگ بزنم بیاددنبالم باوجوداینک اون طلاق میخاد