2737
2739
عنوان

خانم هایی که ریزش مو دارن بیان!

| مشاهده متن کامل بحث + 2191747 بازدید | 30805 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پری جون این رنگی که من میگرم حنا و وسمست،یکی از بچه ها رو موهای رنگ شده گذاشته بود کفت رنگ موهاش به سبزی میزد ،من خودم قبلا موهام رو با رنگ مشکی رنگ میکردم ,حنا گذشتم ،ریشه ها رو مشکی میکرد یه دو ماهی هم طول کشید تا ساقه هام رنگ بگیره با حنا ،به احتمال زیاد 2 ماه طول کشیده رنگ های شیمیایی از ساقه هام بره
سلام به همگی با عرض پوزش که جفت پا می پرم وسطه بحث داغ و کارشناسی تون
عجب داستانی شد ه این 30gr .
به نظر من بیاید معادل سازیش کنیم اون 30 gr هم به قطره نظره مثبتتون چیه؟؟؟ 30 گرم می شه چند قطره ؟ این جوری بهتر تر نی؟
درین درگه که گه گه که که و که که شود ناگاه مشو غره به امروزت چو از فردا نهی آگه
2728
نه بچه ها اصله میزان oz بوده ,چون من رو حرارت اندازه میگرفتم 1 اوزم برابر 30 گرم میشده ،ولی شما ها که به طور عادی اندازه میگیرید همون میلی لیتر رو معیار قرار بدید ,چون روغن با روغن وزنشم فرق میکنه تو حالت عادی
2740
دقیقا سپیده جون ،همین که بتونیم حتی نظر سنجی داشته باشیم ،ستاره بدیم ،خیلی به همه کمک میشه
هر بخش هم فروم خودشه داشته باشه که سوال تکراری نپرسیده بشه ،و شما و سما جون که نتیجه های چشمگیری داشتید با نوع موتون ،قسمت مجزا تو سایت داشته باشید خیلی کمک میشه برای بچه ها
من هاست و دومین رو از اینجا میگیرم ،طرای 200 تومن به نظرم خیلی خوبه
حتما اومدم ایران میدم همینجا طراحی کنه
قربونت برم شیدی جون پس اول با رنگ موهامو مشکی کنم بعدش حنا بذارم درسته دیگه؟ در ضمن بعد این که موهامو مشکی کردم یتونم حنا بذارم دیگه ؟چون پایین موهام دکلره هست میگم نکنه دوباره روشن شه
راستی بچه ها من تو دوران پریود به موهام استراحت می دم. نمی دونم کارم علمیه یا نه. اما چون دوران استراحته بدنه و حمام کردن تو دوران پریود بنا به گفته دکتر روازاده و دکتراس سنتی سبب ربزش مو و کیست می شه . من تو این دوران متوقف می کنم درمانمو. یا از عصاره هایی که نیاز به شستن نداره می زنم.
نطر شما چیه؟
2706