2733
2739

باردارم صابخونم طبقه پایین میشینه خودش بدون پمپ آب داره منو درک نمیکنه 

هی طولش میده و عین خیالش نیست و میگه این قطعه رو باید بخرم گرون میشه و وای حالا کلی خرجش میشه و از اینا هستن که جون به عزرائیل نمیدن 

تا حالا خونه هر خرجی داشته مثل خرابی شیرآلات خرابی آبگرمکن همه رو دادم ولی واقعا تو خرابی پمپ مقصر نبودم 

عین خیالشم نیست چقدر حرص بخورم تو بارداری خب آب ندارم همه ظرفام جمع شده 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

شوهرت چرا نمیره در اونا بزنه اعتراض کنه؟

کوتاه نیایین 

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شوهرت چرا نمیره در اونا بزنه اعتراض کنه؟ کوتاه نیایین 

خب هی دارم من میگم شوهرم گفت اگه محل نذاشت بگو شب زنگش بزنم آخه بدون آب کی میتونه زندگی کنه تازه هر چی زنگ میزنم زنش هی میگه وای حالا کلی خرجش میشه گفتم همینه خب خرابی وسایل پیش میاد خیلی خسیسن. 

لنگه من ولی برای من مادرشوهرمه نمیتونم طلبکار باشم ظرفاتو‌ جمع کن برو خونش بشور بهش بگو بنگاهی بگو

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738
شوهرتو بگو بره سراغش محکم باهاش حرف بزنه

باشه جدی انگار اون حرف بزنه بهتره آخه شله شوهرم هی میخواد با زبون شرمندگی و بی زبونی حرف بزنه 

لنگه من ولی برای من مادرشوهرمه نمیتونم طلبکار باشم ظرفاتو‌ جمع کن برو خونش بشور بهش بگو بنگاهی بگو

همین کارو میکنم حمام و ظرفامو میبرم اونجا تا یه فکری بکنه 

خب گلم زمان اجاره چیزی خراب میشه باید خودت درستش کنی غیر از پمپ که مشکل داری

آخه پمپ تو پارکینگه پارکینگ هم دست خودشه درست بود از دیروز تا حالا یه دفعه خراب شده من که کاری نکردم. خیلی خسیسن وحشتناک

همین کارو میکنم حمام و ظرفامو میبرم اونجا تا یه فکری بکنه 

بعدم بگو من دارم احاره میدم پول آب میدم اگه درست نمیکنید خونرو جابجا کنیم شما مصرف آب ندارید

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
ظرف هات ببر اونجا با شوهرت بشور در کمال پررویی برو حموم و لباسهای کثیف بریز تو لباسشویی حرف زدن بگو ...

آخه بدون آب کی دیگه میتونه زندگی کنه من نمیدونم خیلی بی درکن زن و شوهر هر روز میرن مهمونی دیشب مهمونی بودن امروز ول کردن رفتن مهمونی. عین خیالشون نیست مشکل من 

آخه پمپ تو پارکینگه پارکینگ هم دست خودشه درست بود از دیروز تا حالا یه دفعه خراب شده من که کاری نکردم ...

بگو‌یه پمپ نو دو تومنه بگیر بزار چمدسال عمر‌کنه وقتی این خراب میشه خرج کردن فایده نداره به بنکاهی بگو بیاد بی آبی ببینه به صاحبخونه بگه وگرنه پولتو پس بده

2706