2733
2739

من یه ماه پیش یه جراحی کوچیک در پیش داشتم که قرار بود دو سه روزه نقاهتش تموم بشه که متاسفانه یک ماه طول کشید تو بیمارستان موندنم....شب قبل رفتن دوتا از شیشه هارو که دخترم توش شیر خورده بود ،وقت نکردم بشورم ،چون ۷ تا بودن ،گفتم ۵ تا بسه و اون دوتا نشسته موندن و قایمشون کردم بعدا بشورم ...

امروز آوردم دیدم کپک سیاه و سفید زدن...با ریکا و اسفنج و آب گرم حسابی شستم و یه ربع جوشوندمشون....میتونم استفاده کنم برا دخترم ؟؟

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4454378/جهاززز-چینی-عکسسی?page=1خنوما خواهش میکنم گزارش بزنید هرکس گزارش بزنه ب نیتش 5صلوات و ایته الکرسی میخونم توروخدا کمکم کنید

مخاطبشو خدا میدونه کیه 👈👈نفرین بلد نیستم .. فقط دعامیکنم بشی اینی که الان منم (خدایا ب بزرگی و عزتت قسم وقتی میبخشم که بلایی که سرم اورد سرش بیاد و من ببینم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارزش نداره بداز بره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738
نمیدونم ولی ریسک نکن یکی دیگه براش بخر

آخه بدبختی میدونی کجاست ،یکی از سر شیشه های جدیدشم با اونا جوشوندم و الان با اون سر شیشه شیر دادم بهش 😭😭😭

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
۷۵ تومن دادم به یکیش......یه ماهم استفاده نکردم ....🥺🥺🥺 لعنت به دکترها 

خدایی نکرده بخوره چیزیش بشه ۷۵تومن فقط پول ویزیت باید بدی دارو پیشکش

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
آخه بدبختی میدونی کجاست ،یکی از سر شیشه های جدیدشم با اونا جوشوندم و الان با اون سر شیشه شیر دادم به ...

عیبی نداره عزیزم اون سر شیشه رو یه بار دیگه بجوشون  فقط شیشه رو عوض کن 

بخندبلندتر بخندتا عادت کنے بہ خندیدندنیا اونقدر هم کہ فکر مےکنے جدے نیست
2706