2737
2739
عنوان

پس انداز مخفی از شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 9983 بازدید | 154 پست
از شوهرایی هم که حق زن نمیدونن که پس انداز داشته باشه یا بیسچاری چک میکنن ببینن چی خریده چی نخریده و ...

این دلیل بر این نیس که مخفی کنی

منکه لیلی قصه هایت بودم چرا بال و پر لیلایت را چیدی متن  از خودم خطاب به شوهرم 
خجالت میکشم احساس میکنم طرف میفهمه 😂که دارم بیشتر میکشم برا خودم

نه بابا اخه من شوهر ندارم که

کارتم مال خودمه هر سری هم پول خواستم واقعا پول نقد لازم داشتم هیچکس هم فکر بدی نکرده

چون خودت میدونی فکر میکنی بقیه هم میدونن پول رو برا چی میخوای 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا میخواهی از شوهرت دزدی کنی برو از خودش بگیر بهشم بگو پس انداز میکنم نیاز به یواشکی پس انداز کردن ن ...

پس اندازمو ازم میگیره بعدا اگه لباس یا وسیله یا هر چی بخوام که گرون باشه بهم نمیده میگه گرونه بخاطره همین مجبورم پس انداز کنم 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
2731

من ی مغازه دار ک همیشه ازش لباس میخرم بهم گفت از شوهرت پول بگیر برای خودت من گفتم چجوری آخه گفت ببین آدمی هست ک میاد اینجا خرید میکنه 200 تومن ب شوهرش میگه پونصد تومن شده کارت می کشه من بقیه پولو بهش میدم، من مثلا خواستم این کارو کنم ولی دلم طاقت اینکه بیشتر از 40 یا 50تومن بکشم نداشتم ک اونم باز دلم سوخت واسه خودش ب مناسبت تولد یا سالگرد ازدواج هدیه خریدم اینجور کارا دل میخواد، ولی این روشی بهت گفتم عالیه

نه بابا اخه من شوهر ندارم که کارتم مال خودمه هر سری هم پول خواستم واقعا پول نقد لازم داشتم هیچکس هم ...

😂اره همیشه خودمو لو میدم 

من ی مغازه دار ک همیشه ازش لباس میخرم بهم گفت از شوهرت پول بگیر برای خودت من گفتم چجوری آخه گفت ببین ...

میترسم بهم ندن وضایع بشم مثلا بگم اقا میشه سی تومن بیشتر بکشی نقد لازم دارم بعد بگه نه ندارم 😑

چطوريه واقعا كه با شوهرت رابطه داري از هر كسي بهت نزديكتره اما مجبوري يه سري چيزا رو نگي مثلا از پدر ...

ی چیزی فراتر از حریم شخصی باید هرکسی داشته باشه

بخصوص زنها ک تو کشور ما همه قوانین ب نفع مردا هست

ی خانم همیشههههههه باید بفکر روز مبادا باشه،هرچند شوهرش نعوذبالله بچه پیامبر اصلا

2738
این دلیل بر این نیس که مخفی کنی

تو دنیای آرمانی که تو ذهنته اره ولی اینجا جنگله زن هیچجا هیچ حقی نداره پس حقشو خودش باید بگیره

اونایی هم که میگن دزدی واقعا متاسفم براشون مگه این زندگی مشترک نیس؟!! مگه پول مال شوهره که میگین دزدی؟؟؟ 

من ی مغازه دار ک همیشه ازش لباس میخرم بهم گفت از شوهرت پول بگیر برای خودت من گفتم چجوری آخه گفت ببین ...

😀😀دوست من موقع خرید وفروش و تعویض طلاهاش از۱۰تا۵۰میلیون گاهی جابجا میکنه و شوهرشم ۱۰ساله متوجه نشده

ی چیزی فراتر از حریم شخصی باید هرکسی داشته باشه بخصوص زنها ک تو کشور ما همه قوانین ب نفع مردا هست ...

بله درسته ولي من ميگم يه حاليه پس اون محرميت فقط براي رابطست وگرنه هيچ چيز ديگه رو نميشه گفت پدر و مادرتو نبايد بگي پس اندازتو نبايد بگي خيلي چيزاي ديگه رو هم نبايد بگي 

ی چیزی فراتر از حریم شخصی باید هرکسی داشته باشه بخصوص زنها ک تو کشور ما همه قوانین ب نفع مردا هست ...

من باید حتما پس انداز کنم چون شوهرمو میشناسم اصلا پشت نیست ویهو میزنه زیره همه چی خانوادگی اینجورن مادرشم توپیری باباشو ول میکنه خونه زندگی ازش میگیره و بهش رحم نمیکنه 

نباید از مرد زندگی چیزی پنهان بمونه 

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم