2737
2739

من از يه اقا خوشم مياد ٣٤سالشع و اين اقا خيلي پولداره و كلا تو شيراز ادم سرشناسيه

من اين اقارو يه كافه اس ميرم ميبينمش اون ظهرا مياد از سركار اونجا كافي ميخوره و اين اقا دوست خانوادگيه يكي از دوستامه

يه بار من بهش زنگ زدم و از رو بچگي مثلا ميخواستم مزاحمش شم اين ازونجاي كه خردش خيلي غد و مغروره  شماره منو داد به دوستش پيگيري كنه ببينه من كيم كه انقد چيز ازش ميدونم😂و دوستش گفت قرار خضوري بزاريم گفتم نه من شخصيتم اين شكلي نيست كه به عنوان يه مزاحم پاشم برم سرقرار و يه بار بهش گفتم چرا شمارمو پاك نكردي به همين دوستش گفت من كه خر نيستن شماره شمارو پاك كنم ولي اگه فلاني(همون پسره كه ازش خوشم مياد)اون بود پاك ميكرد(اينم بگم چندتا چيز مثل ماشينمو اينارو قبل ازينكه عكسمو ببينه تو استوريام ديده بود

و اولين بار ديروز عكسمو گذاشتم استوري واتساپ و ديد عكسم و ازينا گذاشت دوستش😍

و بعد يهو تو يه كافه همو ديديم من تو ماشين بودم اون يهو برگشت نگام كرد لبخند زد روشو كرد اونور ولي بهم نگفت ديدمت😐منم تو دلم جا نگرفت بهش گفتم تو بودي گفت كي چه ساعتي گفتم فلان ساعت گفت تو ماشين بودي يا پياده گفتم تو ماشين گفت اره ديدم فلان ناشين پارك بود داشتي سيگار ميكشيدي😐😂(من داشتم شيك ميخوردم)گفتم نه سيگار كجا بود گفت من داشتم رد ميشدم ديدم يكي خيرس

در صورتي كه من اون بغل ماشينم وايستاده بود يهو ديدمش نميدونم چرا الكي گفت

اصن چرا خودش نيومد بگه ديديم (همه اين حرفا مال دوست اون اقاعس كه ازش خوشم مياد

اينكاراشون يعني چي يه بار جوري رفتار ميكنن ادم فك ميكنه واقعا خوشش اومده يه بار جوري رفتار ميكنن ادم فك ميكنهرهمش توهم زده

اصن نميفهمم

٥شنبه هم اين اقايي كه ازش خوشم مياد و ميرم كافه شايد اونم بياد با همين دوستش ببينم

چرا همه چی قاطی بود و متوجه نشدم !؟

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی شد 

تو از اون یکی خوشت میاد اما با این یکی حرف میزنی؟!

خب قطعا اونی ک خوشت میاد ازشو بیخیال باید بشی چون تو فازت نیست 

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
چرا هيچكس متوجه نميشه😣😂چجوري بگم

موقع تعریف کردن چیزی انقد جزییات رو کش نده و اصل مطلبو توی چند جمله واضح بگو

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2738
نه بابا اين دوستشم يه جوري رفتار ميكنه يه روز ميگم ازم خوشش مياد يه بار ميگم نه بابا توهم ميزدي

تجربه ی ی عمر پسربازی من اینو میگه🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بالاخره عاشق اون آقا هستی یا عاشق دوست اون آقا؟🙄🤔

خیلی نامفهوم توضیح دادی😶

آروم آروم💃اومد بارون💧🌧☔شدیم عاشق💑😍زدیم بیرون👫🌂اومد نم نم🌧🌧نشست شبنم💧💃 رو موهامون💃رو موهامون🥰❤😍
من فقط اینشو فهمیدم تو هم با اون هم با دوسش میحرفی فک نکنم دید دوتاش بهت خوب باشه

نه من با خودش خرف نميزنم

يه بار زنگ زديم مزاحم شيم شمارمونو داد به دوستش ببينه ميفهمه نا كي هستيم

مطمئنم بدونه انقدر بیکارین در حد دستمال کاغذی ازت استفاده میکنه نه برای زندگی، اگه سرشناسه پولداره و کارکن قطعا قطعا سمت کسی میره که هم مزایا و ردیف خودشه اینجور شخصیتا پارتنر زندگیشونو تو خیابون و کافه و پاساژ انتخاب نمی کنن

2706