2737
2739
عنوان

پارسال با یه ماسک بودیم امسال با دوتا ماسک

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما بیرون هم بریم دوتا ماسک میزنیم و الکل پیشمون هست زود زود به دستمون میزنیم 

الکل دیگه اشتباهه ......خودش باعث تضعیف ریه می شه .......مادیگه الکل وضدعفونی وشست وشوی زیاد نداریم......فقط رعایت ۳پروتکل وبخصوص ماسک

2731
الکل دیگه اشتباهه ......خودش باعث تضعیف ریه می شه .......مادیگه الکل وضدعفونی وشست وشوی زیاد نداریم. ...

آخه آدم هر جوری رعایت کنه بازم دستاش به بعضی جاها میزنه باید ضدعفونی کرد دیگه تا خونه که نباید اونطوری موند.ماسک که همیشه میزنیم دوتا 

دخترم دنیامه
2738
من برای عروسی ومهمونی ودورهمی های بدون استرس دلم تنگ شده..‌‌‌‌‌....افسرده شدیم..‌...

ما خودمون سه تا عروسی از دست دادیم، ان شاءالله هرچه زودتر درست میشه و کرونا میره و حال دلمون خوب میشه

آخه آدم هر جوری رعایت کنه بازم دستاش به بعضی جاها میزنه باید ضدعفونی کرد دیگه تا خونه که نباید اونطو ...

چه می دونم ما که فقط اسفندماه پارسال الکل وضدعفونی وشست وشو و......بعدش که ثابت شد انتقال ازسطوح خیلی ناچیزه مثل روال قبل کرونا زندگی می کنیم ولی بدون ماسک جایی نمی ریم وازخریدو....برگردیم دست می شوریم   فقط دست رونباید به بینی ودهن زد......مهمترینش تقویت سیستم ایمنیه که انسان مبتلانشه 

چه می دونم ما که فقط اسفندماه پارسال الکل وضدعفونی وشست وشو و......بعدش که ثابت شد انتقال ازسطوح خیل ...

بله عزیزم درسته ماهم خیلی رعایت میکنیم دوتا بچه کوچیک دارم از وقتی کرونا اومده اصلا بیرون نرفتن هر چیزی هم بخریم براشون خودشونو نمیبریم. فقط همه چیز به رعایت مونده.چن نفر از فامیلا همش در مهمونی بودن آخر هم کرونا گرفتن همیشه هم میگفتن ما نمیگیریم این چه حرفیه مگه کرونا آدم انتخاب میکنه.

دخترم دنیامه