2752
2734
عنوان

١٣٦٣ به پایین فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 37 پست
من دارم میرم پیش یک دکتر گیاهی فعلا که یک رژیم داده با یک عالم عرق گیاهی ...امروز میرم پیشش برای حجامت..خواهر شوهرم رفته اینجا جواب گرفته
منت خدای را عز وجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت، هر نفس. که فرو میرود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات،پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب
مامی مام دکتر گیاهی عالیه به نظرم انشالله جواب بده. من هم یک سقط داشتم و برای این یکی رفتم پیش دکتر گیاهی... دوستمم باردار نمیشد رفت ج گرفت الان دومیشو حامله است
خدایا شکرت.... خودت این بچه سید رو برام نگهش دار....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مامای جون میشه بگی دکتر بهت چیا داد و کدوم دکتر رفتی؟
منت خدای را عز وجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت، هر نفس. که فرو میرود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات،پس در هر نفس دو نعمت موجود است و بر هر نعمت شکری واجب
مامانی بیا بگو دیگه عزیزم
ببخشید داشتم به کارهای خونه میرسیدم. دکتر به من گفت رحمت سرد شده و سودایی مجازی. برام فصد انجام داد یعنی رگ دست چپم رو سوراخ کرد تا خون کثیف و سموم دفع بشن. بعد هم گفت باید همیشه با یک شال پشمی شکم و کمرت رو ببندی. هر شب با روغن بادام تلخ زیر ناف رو نیمساعت ماساژ باید میدادم که من 10 دقیقه بیشتر ندادم. و عرقیات گیاهی داد مثل عرق هل و ... ترکیب میکردم یه سری چیزای گرم دیگه مثل شیره انجیر و انگور و... در کل خوب بود بارداری نسبتا خوبی هم داشتم تا الان به لطف خدا... ماه پنجم هم یک حجامت سبک کردم برای اینکه بچه زردی نگیره انشالله
خدایا شکرت.... خودت این بچه سید رو برام نگهش دار....
مرسی عزیرم از اطلاعاتت..ایشالله نی نی سالم بدنیا بیاد
بچه ها کس دیگه ای نیست عایا؟