2737
2734

وقتی میریم بیمارستات اولش چکارمون میکنن

بعد چی میشه

لحضه زایمان طبیعی خیلی وحشتناکه؟؟؟چجوریه چ حسیه

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

از این چیزا میپرسی ترس میگیری ولشکن

میخام همون دختر ظريف دوست داشتی 8 سال پیش بشم  شروع رژیم از 1دی 99🎉🎊🎉🎊💛🥶وزن شروع 87/500🤪🥦🥦🥦🥦🥦وزن هدف68.                انشالله با کمک فندوق فسقلی و بقیه دوستان تاپیک مامداد خمار به هدفم میرسم و طلایی میشم. در سال 1400.......دوست آن است که بکند پوست دوست را((رژیمو میگم🤪))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ک وارد بخش زایمان شدم جیغ و دادا رو میشنیدم ترسیده بودم

لباسمو عوض کردم رفتم تو اتاقم البته من زود رفته بودم و تا صبح تقریبا خوابیدم

ولی صبح ک کم‌کم دردام شروع میشد میومدن برام گاز تنفسی میذاشتن

یبار برام ی چیزی رو کمرم گذاشتن ویبره بود خیلی حال میداد

بعدش ک دیدم خیلی شدید درد نمیتونم تحمل کنم خواستم اپیدورال شم دکتر بیهوشی برام تزریق کرد

بعدش بهتر بود 

برام توپ اوردن روش خودمو ورزش میدادم

باهمسرم کلی خرف زدیم عکس انداختیم اخرشم بچه اومد😁

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
از این چیزا میپرسی ترس میگیری ولشکن

میخوام اماده شم😂😤

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
من ک وارد بخش زایمان شدم جیغ و دادا رو میشنیدم ترسیده بودم لباسمو عوض کردم رفتم تو اتاقم البته من ز ...