2733
2734
عنوان

یک آشغال روانی شوهره منه

| مشاهده متن کامل بحث + 2270 بازدید | 82 پست
همونطور با کسی که خیانت میکنه خوب میشن کتک سهله 😏

آره والا اینجا یه چیزایی میبینیم که کتک چیزی نیس در مقابلش😑

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
چرا هر چی مشکل و معظله مال بیست ساله هاس 😐

شاید بخاطر کم تجربه گی

نمیدونم فاز بعضی ها چیه که حسادت میکنن و دل میشکنن.هر چند که زهر خودشونو میزنن ولی بی خیال.ما خدا رو داریم😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چطور میتونن خوب شن ؟من چون کینه ایم میدونم اگر اتفاقی بیوفته نمیبخشم

منم حتی فکرشو کنم خودمو جدا میکنم

نمیدونم بعضیا با این وجود چطور میمونن تو این زندگی 

دیگه احترامی ندارن که 

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
آره والا اینجا یه چیزایی میبینیم که کتک چیزی نیس در مقابلش😑

دقیقا

Hewho                                kneels before god can stand befor               🦋   anyone.                                                                                                                                                                                                       کسی که                      در مقابل خداوند زانو بزند                                                                                                       میتواند در مقابل هرکسی بایستد💙.
2728
چرا نمیشه شوهرمنم بداخلاق بود کتک میزد ولی خدا روشکر خیلی عوض شده البته خودش از این اخلاقش خوشش نمیو ...

جدا بخشیدی؟تونستی دوسش داشته باشی؟به شما که اون مشکل اخلاقی داره درستم شده وظیفشه تازه شده نرمال شاهکار نکرده .کاری کرد از اعماق وجودت ببخشی؟

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
خوب نمیشن  چون جایی ندارن که برن ، به ظاهر میبخشن

رو پای خودشون وایستن جدا شن

اگر نمیتونن بی عرضه ان وصللام

چرا انقد زود ازدواج میکنید و زودم بچه دار میشید اونم از کسی بقول خودتون اشغال

خود کرده رو تدبیر نی...اصلن دلم نمیسوزه ب همچین ادمهایی

فقط هووله شوهرن ک نترشن ...همین و ارزوی لباس عروس دارن با کلی عکس توی باغ

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
2740
رو پای خودشون وایستن جدا شن اگر نمیتونن بی عرضه ان وصللام

منم یع بار همینو گفتم گفتن دلمونو شکستی و نفرین کردن،یه تاپیکی بود که شوهرش بهش خیانت کرده بود و با یه زن دیگه یکسال زندگی کرده بود ولی بخشیده بودش همه هم میگفتن خوب کاری کردی بیشتر بش محبت کن😑

جنگل رو به فنا بود ولی درختها هنوز به تبر رای میدادند چون تبر درختان را قانع کرده بود که او هم یکی از انهاست زیرا دسته او هم از چوب بود..
نمیتونم از بچه جدا بشم این آدم خیلی پس فطرت اگه رفتم نمی ذاره بچوم ببینم

شوهرت چند سالشه؟ببین هم حرفتو بزن تسلیم نشو ولی وقتی موقعیتشم‌پیش بیاد بهش محبت کن بیینه واقعا دلت میخاد زندکبتو داشته باشی شوهرمنم کتک میزد من تسلیم نشدم حرفمو میکفتم دعوا هم زباد داشتیم ولی جاش میومد بهش کم نمیزاشتم الان خودش فهمیده در موردم اشتباه کرده کلا تعییز کرده

بهترین نیستم اما خودمم😍
رو پای خودشون وایستن جدا شن اگر نمیتونن بی عرضه ان وصللام

دقیقا بی عرضه و بی دست و پا هستن 

البته بعضی شهر ها هم استثناء هستن ، شهر های کوچیک با فرهنگ های زشت ، طلاق و بد میدونن ، هزار تا عیب رو زن مطلقه میذارن ، ضمن اینکه کار هم نیست

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩

شب جمعه به نیت مهرومحبت بینتون 14بار نادعلی بخون انشاءالله که درست بشه

إِلَهِي كَيْفَ أَدْعُوكَ وَ أَنَا أَنَا، وَ كَيْفَ أَقْطَعُ رَجَائِي مِنْكَ وَ أَنْتَ أَنْتَ، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَسْأَلْكَ فَتُعْطِيَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَسْأَلُهُ فَيُعْطِينِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَدْعُكَ [أَدْعُوكَ ] فَتَسْتَجِيبَ لِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَدْعُوهُ فَيَسْتَجِيبُ لِي، إِلَهِي إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَيْكَ فَتَرْحَمَنِي فَمَنْ ذَا الَّذِي أَتَضَرَّعُ إِلَيْهِ فَيَرْحَمُنِي، إِلَهِي فَكَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَيْهِ السَّلامُ وَ نَجَّيْتَهُ، أَسْأَلُكَ أَنْ تُصَلِّيَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ، وَ أَنْ تُنَجِّيَنِي مِمَّا أَنَا فِيهِ، وَ تُفَرِّجَ عَنِّي فَرَجاً عَاجِلاً غَيْرَ آجِلٍ، بِفَضْلِكَ وَ رَحْمَتِكَ يَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِينَ
چرا تاپیکا امروز همه درمورد شوهره🤔

نزدیک عیده

مردا پول نمیدن...خانمها هم ناراحت میشن😁

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
چرا انقد زود ازدواج میکنید و زودم بچه دار میشید اونم از کسی بقول خودتون اشغال خود کرده رو تدبیر نی. ...

همه تو سن کم دوست دارن ازدواج کنن و لباس عروس بپوشن 

داشتن بزرگتر عاقل این وسط خیلی مهمه ، دختر نوجوون گناهی نداره ، چیزی از زندگی نمیدونه

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
2706