2733
2734
عنوان

کسی عکس رنگی رحم رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 18 پست

نترس دردش قابل تحمل به بعدش فک کن  یه مسکن میخوری راحت  

دختر خالم 

و دوستم هر دوتاشون بعد عکس رنگی به سه ماه نکشید باردار شدن 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
نترس دردش قابل تحمل به بعدش فک کن  یه مسکن میخوری راحت   دختر خالم  و دوستم هر ...

من فعلا میخوام برم ببینم مشکلم چیه اخ حاملگی خارج از رحم داشتم سه ماه پیش 

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فعلا میخوام برم ببینم مشکلم چیه اخ حاملگی خارج از رحم داشتم سه ماه پیش 

خواهر منم خارج رحم داشت رفت دید لولش بستس با همین عکس رنگی انجام داد لولش باز شد 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
خواهر منم خارج رحم داشت رفت دید لولش بستس با همین عکس رنگی انجام داد لولش باز شد 

ااا دعا کن برا منم اگ‌مشکلی با همین اوکی شه 

الان خواهرت نی نی داره

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2731