2737
2734
عنوان

خانما دارم افسردگی میگیرم ترک های شکم

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها این خواننده ها بازیگر خارجیها چیکار میکنن؟ کایلی جنر طبیعی زایمان کرد بعد از سه ماه با بیکینی عکس گذاشت دریغ از نیم سانت شکم دریغ از یه ترک. خواهرشم همینطور .تازه به خاطر بخیه سزارین طبیعی زایمان میکنن   

2728

سلام عزیزم، خوبی؟

تو تاپیک ها داشتم در مورد سیسمونی دوقلوها سرچ میکردم. ظاهرا شما دوقلو دارین درسته؟

میشه کمکم کنید که چی ها به کارتون اومد؟ من نمیدونم دو تا کریر بخرم و بعدا بزرگتر شدن دو تا صندلی ماشین از 9 ماهگی بگیرم، یا اینکه از الان فقط صندلی ماشین از بدو تولد بگیرم و مثلا با قنداق سوییسی و این چیزها جابجاشون کنم.

بعد اینکه کالسکه دوقلویی هم گرفتین؟ به کارتون اومد؟ اگه آره ازین پشت همی ها گرفتین یا کنار هم؟

راستی برای تخت نوزاد چیکار کردین؟ چون اتاق ما خیلی کوچیکه.

گهواره یا تاب برقی، صندلی غذا و اینا رو گرفتین یا نه؟

ببخشید اینهمه سوال پرسیدم. خیلی سردرگمم.. 

سلام عزیزم، خوبی؟ تو تاپیک ها داشتم در مورد سیسمونی دوقلوها سرچ میکردم. ظاهرا شما دوقلو دارین درسته ...

سلام برای من که کریر دوتا خریدم خیلی بدردم خورد مثلا دکتری میری یا تو ماشین هردو تا نی نی رو نمیتونسم بغل کنم راحت تو کریر میزارم تا حالا که هشت ماهشونه تو کریر میشینن اما کالسکه دوقلو پشت سرهم خریدم زیاد بدردم نمیخوره چون هرجا میرم با ماشین و اینکه با دوتا نی نی دیگه نمیتونی راحت بگردی و فلان و صندلی ماشین من نخریدم همون کریر جای صندلی ماشین رو گرفت و اینکه از همه چی دوتا دوتا خریدم الان میبینم بخاطر یک توپ که رنگشون باهم فرق داره دعوا میکنند بهتذه اگه اتاقتون کوچیکه تخت دو طبقه با یک کمد لباس و یک کمد بوفه بگیرین من تخت جدا خریدم چون اتاق کوچیکه نتونسم نصب کنم موند خونه مامانم صندلی غذا هم نگرفتم بعدش گهواره هم نگرفتم اولا وقتی کوچیک بودن پیش من رو تخت میخوابیدن درکل از همه چیز دوتا باید باشه

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
2738
سلام برای من که کریر دوتا خریدم خیلی بدردم خورد مثلا دکتری میری یا تو ماشین هردو تا نی نی رو نمیتونس ...

ای جاااااانم گفتی برای یه توپ که رنگشون فرق داره با هم دعوا میکنن  

ممنونم عزیزم از راهنماییات    منم دو تا کریر گرفتم دیگه. خدا کوچولوهات رو حفظ کنه انشالله   

ای جاااااانم گفتی برای یه توپ که رنگشون فرق داره با هم دعوا میکنن   ممنونم عزیزم از راهنمایی ...

ممنونم گلم

میشه برا سلامتی دوقلو هام صلوات بفرستید🙏🙏🙏