2737
2739
خوب اشتباه میکنی وقتی کمکت نمیکنه چرا میشوری زنگ بزن قالیشویی بشورنش 

پولش کجا بوده خواهر صدتومن شده 

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پولش کجا بوده خواهر صدتومن شده 

باشه هرچی بگو زنگ بزن بیان ببرن بشورن.

یا کمک بده یا پول

یه ام ار ای بکنی برا دست و کمرت پولش چندین برابر قالیشویی در میاد .

ندادن این پولا صرفه جویی نیست

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
نمیده من چندسال خودم میشورم 

پس عادتش دادی 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728
باشه هرچی بگو زنگ بزن بیان ببرن بشورن. یا کمک بده یا پول یه ام ار ای بکنی برا دست و کمرت پولش چندی ...

من غلط بکنم پول داشته باشم صرفه جویی کنم بقران شوهرم پولدار ولی نمیده خسیسسسس بقران کمر و پای سمت راستم بقدری درد میکنه ک کبابم

سلام خانما هر کس مایل بود ختم قران عاشورا و یس براتون انجام میدم و اگردوست داشتین میتونید بابت ختم هرچقدردوست داشتین ب من هدیه بدین
پس عادتش دادی 

وقتی پول نمیده چکار کنم خواهرجان مگه میشه تو کثیفیا دخترم جیش کرده بدم میاد

زنگ بزن بیان ببرن بعد برا تحویل گرفتنش بگو ساعتی بیارن که شوهرت خونست دیگه مجبوره بره پولشو بده تحوی ...

ب این فکر نکرده بودم بعدشم بخدا راضیم بشورم ولی فحش وتهمت نفهمم

2740
انشالله.تولدشون هم مبارک

ممنونم عزیزم❤🌹

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
من غلط بکنم پول داشته باشم صرفه جویی کنم بقران شوهرم پولدار ولی نمیده خسیسسسس بقران کمر و پای سمت را ...

تو عمل انحام شده بذارش قالی ها رو بده ببرن. وقتی اوردن مجبوره پولش بده

فوقش یه مدت غرغر میکنه.

خودت شل گرفتی. اونم خیالش راحته خودت هرطوری باشه انجام میدی 

ب این فکر نکرده بودم بعدشم بخدا راضیم بشورم ولی فحش وتهمت نفهمم

عزیزم فحش و اینا حرفه حرف باد هواست میگذره

ولی اسیب دست و کمرت یه عمر برات می مونه.

همین شوهر خسبس که پول دوتا فرش نمیده بعدا میاد هزینه دوا و کتر چند میلیونی بت بده؟؟؟؟؟ عاقل باش دور اندیش

خیر سرم قرص میخوردم 😂

به خداانقدخندیدم فکرکردم سِرُم قرص خوردی اشتباه خوندم گفتم چیا دراختراع شده😀😀😀😀😀مبارکه

به حق الحسین                                                                                  اللهم العجل لولیّک الفرج                                                             ❤❤❤                                                                    دعای من                                                                       درروضها. اباعبدالله حسین علیه‌السلام                                                                                فقط ظهورامام زمانم 
من پرده هارو دادم خشکشویی.اتاقا تموم شده.مونده بقیه اونارو هم یه هفته به عید تموم میکنم

اتاقا تموم شده میشه یه کم توضیح بدی چکار کردی؟

مثلا دیوار پاک کردی؟ یا اگه پنجره داره شیشه هاشو پاک کردی؟

2706