2737
2739
عنوان

دزده زده خونه خواهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 75 پست
خب فک دشمنی بعدشو آدم می‌کنه تو خیابونمون یکی فیلم داده بود بعد همون دزدا بعد ازادیشون با قمه ریخته ...

پس این دوربین  ب چ درد میخوره اخه  

البته دخترعمه من خونه خودشون دوربینم که داشت دزد اومد 

دوربینارو قط کرده بودن  گاو صندوقو سوزنده بودن باز کرده بودن  خونه رو جارو کرده بودن 

همشون پیداشدن  وسایلاشون پیدا شدن ولی طول کشید

ببین  الان زمونه جوری شده همسایه ک هیچ خونه خودتم دزد اومد باید خودتو بزنی ب خواب که ندیدی وگرن ...

کارخونه ی شوهر من رو هم زده بودن،البته مال قسمتی از کارخونه که مال مستجرش بود،دزدا سه شب اومده بودن،چهرشون رو پوشانده بودن،چوب هم داشتن که اگه کسی اومد زود بزننش بیهوش کنن، از دوربین دیدیم 

به هرکسی علکی اعتماد نکن شیطان اول فرشته بود 😈

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینین دوربینشون تو کوچه اس نه حیاطشون یعنی فقط کوچه رو میگیره ساعتشم که مشخصه اما بازم هیچ به هیچ

بهشون بگین پول می‌دیم فیلم بدین کد فیلمم آگاهی پاک کنه ک دشمن براشون درست نشه مطمئنا قبول میکنن

میشه برای سالم اومدن نینیم یه صلوات مهمونم کنی🥰نمی‌دونم نینیم چیه الکی صورتی زدم سالم باشه هرچی میخواد باشه😋😋
2731
پس این دوربین  ب چ درد میخوره اخه   البته دخترعمه من خونه خودشون دوربینم که داشت دزد ا ...

حداقل یه زحمت کشیدن عذر خواهی کنن خونه رو تمیز کردن😂

به هرکسی علکی اعتماد نکن شیطان اول فرشته بود 😈

حتی خواهر من جراحی داشت دیروز جراحی ناحیه تناسلی دویده بود خونریزی کرده بود حتی زنای همسایه که تو کوچه دیده بودن این افتاده نیومده بودن بیرون اب بدن بهش در حالی که دزدا رفته بودن

2740
حداقل یه زحمت کشیدن عذر خواهی کنن خونه رو تمیز کردن😂

والا دختر عمم  ی زیلو انداخته بود نشسته بود وسط خونه. گریه میکرد میگفت همین جا میشینم خونه کسی نمیرم  خیلی وحشتناکه. یعنی دزد زده فقط درک میکنه ها چنان حرصی ب ادم دست میده که نگو. تصور اینکه. در خونتو باز کردن  دست زدن وسایلتو بردن 

میخای بدن دستت تکه تکه شون کنی لامردارو

ن عزیزم ماهم دوربین داریم دزد خونه همسایه را زد با حکمم اومدن مااجازه ندادیم دوربین چک کنن دوربین چی ...

چرا اجازه ندادی؟ گناه داشتن عزیزم

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم
بهشون بگین پول می‌دیم فیلم بدین کد فیلمم آگاهی پاک کنه ک دشمن براشون درست نشه مطمئنا قبول میکنن

نمیدونم فک نکنم خواهرم کلی جلو خونشون گریه کرده هیچی حتی درو باز نکردن از اول تا اخر کوچشونم همه دوربین دارن

حتی خواهر من جراحی داشت دیروز جراحی ناحیه تناسلی دویده بود خونریزی کرده بود حتی زنای همسایه که تو کو ...

بابا ملت عحیب شدن والا 

خواهرشوهرمن تو هشت ماهگی بارداریش بچش تو خونه مرده زایید شوهرش تو خیابون پا برهنه میدوید خیابون دنبال ماشین بیاره. خودشو گم کرده بود زنگ نزده بود اورژانس 

همسایه  روبرویشون دیده بود نگفته بود این چه وضع و حالیه  در روبرویی واحدشون ها