2737
2739
عنوان

سوال هوش و کرونا🙂🙂🙂🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 42 پست
اگه مرگ نداشت از شر فامیل راحت نمیشدی

فامیلای ما هیچکدوم نمردن از منم سالم ترن.هر وقت میخوان بیان.ما میگیم چند وقته سرمون درد میکنه و سرفه میکنیم و اینا🤕بعدش حتی دیگ زنگ نمیزنن😍

با آنکه دلش بسته به دل‌های دگر بود,دیوانه دلم باز گرفتار دلش بود
کی دوست نداره  میخوان امتحان حل کنن به جا فرزند خانواده کل خانواده حل میکنن

والا بچه های فامیل ما اینجوری نیستن:/

همه از خوداشونه حضوری شه

میشه واسه حل شدن مشکل خودمو و خودت یه صلوات بفرستی؟:)💕                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بچه های فامیل ما اینجوری نیستن:/ همه از خوداشونه حضوری شه

مطمئنی؟؟ نکنه جلوه دارن میدن 🤣 

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
مطمئنی؟؟ نکنه جلوه دارن میدن 🤣 

خودم 12 هم هستم:/

دختر داییم کلاس اول

ما خودمون حضوری به زور میفهمیدیم:/

شما حالا فک کن به یه بچه 7 ساله بخوای انلاین یاد بدی!اصلا میشه؟

یه بچه کلاس اولی چرا باید استرس زمان کم داشته باشه؟چرا مامان و باباش باید نگران باشن بچشون از پایه ضعیف نشه؟

امتحانام اونجوری فک میکنین اسون نیستن وقت کم و سوالای سخت 

پدر دانش اموزا در اومده:/

2728
استاتر زیبا و خوشگل اکه اجازه بدی منم یه سوال بپرسم 

با منی؟؟؟

اگه اره بپرس

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
اگه بگم کاربری م میترکه

دولت؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم

بچه ها شما بودین طلاهاتون نگه میداشتین یا با شوهر و خواهر شوهر شریکی زمین میخریدین البت دل خوشی ازشون ندارم صرفا بخاطر اینکه میترسم طلا ارزشش بیاد پایین 

لدفاا جواب بدین ممنونممممممم❤❤❤

فقط تو را میپرستم فقط از تو یاری میخواهم
2740
بچه ها شما بودین طلاهاتون نگه میداشتین یا با شوهر و خواهر شوهر شریکی زمین میخریدین البت دل خوشی ازشو ...

خودت یه تاپیک جداگونه بزن بپرس، آخه دیر اومدی کسی اینجا نیست جواب بده

ولی بنظرم اینجا  کسی خیلی دوس نداشته باشه با فامیل شوهر شریک بشه و طلا رو یه سرمایه مستقل میدونن که اختیارش کاملا تو دست خودشونه

ولی باز خواستی تاپیک بزن و بپرس

خودم 12 هم هستم:/ دختر داییم کلاس اول ما خودمون حضوری به زور میفهمیدیم:/ شما حالا فک کن به یه بچه ...

خب درسته حرفت اما بعضیاش 

کلاس های اول و دوم باید برن مدرسه ولی مثل اینکه خیلیا هم اهمیت نمیدن

اما کرونا تا ۶ سال هستش 

خالم به دختر خالم میگه فکر کنم تا کرونا تموم شه من تو رو شوهر دادم (دخترخالم۱۲ سالشه)🤣

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
خب درسته حرفت اما بعضیاش  کلاس های اول و دوم باید برن مدرسه ولی مثل اینکه خیلیا هم اهمیت نمیدن ...

عزیزم امضاتو خوندم

ایشالا بهش برسی  

عزیزم امضاتو خوندم ایشالا بهش برسی    

ممنونم 🙂🧡