2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مردا باید شعور داشته باشن که توی سایت خانم ها نرن

اگه مخالفی چرا تاپیک میزنی براشون؟

هرموقع هم سایت زدی برا خودت مردا رو راه نده، والا من بی ادبی از اقایون اینجا ندیدم، شمام اگه منظورت از این تاپیک جلب توجه شونه، بحثش جداس.

بای بای

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
چرا داره اینجا برای مادران و خانوم  هایی که یکسری سوالات دارن  میگید چرا ما میام اینجا چو ...

عزیزم اگ دقت کنی میبینی ک حین ثبت نام محدودیت جنسی نیست

و اینک سایت پرسش و پاسخ عمومیه پس نمیتونیم مانع حضورشون باشیم بههرحال خودشون باید درک و فهم داشته باشن ک تو یسری تاپیکا شرکت نکنن

بعد از این همه باران خون بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🖤🌈🕊
2740
اگه مخالفی چرا تاپیک میزنی براشون؟ هرموقع هم سایت زدی برا خودت مردا رو راه نده، والا من بی ادبی از ...

گوگولی انقد من انقد خانوادم  تربیتم کردن  که بلد باشم چطور با شما و امثال شما صحبت کنم جلب توجه به چه دردی میخوره😐

شما حتما 

عزیزم اگ دقت کنی میبینی ک حین ثبت نام محدودیت جنسی نیست و اینک سایت پرسش و پاسخ عمومیه پس نمیتونیم ...

که متاسفانه اون درک رو ندارن البته تمام اقایون و اقا پسرا ها نه فقط ۹۹درصدشون😊

لابد میخوره دیگه  شما تعیین میکنید چی به دردشون میخوره؟  اکثرا خانوما هم برای گذران وقت ...

بله منم نخواستم بجای دکتر رفتن فوق تخصص های اینجا راهنمایی کنن فقط،شما براتون پیش نیومده رفتارشونو ببینی انگار،یکیشون اومد بمن گفت من مشاورم وشما رو راهنمایی مبکنم با من صحبت کنین،چهارتا پبام بهش دادم،اخرشب پیام داده سایز سینه میپرسه،یجا واسه خنده گفتم شوهرمن هیچ رابطه ای باهام نداره معلوم بود طنزه و استیکر خنده و...ده نفر اومدن درخواست دوستی دادن همون روز که کم کاری اونو جبران کنن!یکی دیگه اومده میگه من چجوری  برا شوهرم دلبری کنم سال اول ازدواجمه شما چکار کردید  و... همه اومدن جوابشو میدن هی میره تو جزییات معلوم شد مرده،اصلا همین که خودشونو هی زن جا میزنن یه سری ها،داستانه خودش.این سایت اولش برا مسایل بارداری وایناس،از همون موقع عضویتم مشخصه،همه جا با اقایونیم ماشالا،مشکلی پیش نمیاد اگه یجا تنها باشیم.

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
گوگولی انقد من انقد خانوادم  تربیتم کردن  که بلد باشم چطور با شما و امثال شما صحبت کنم جلب ...

زیاد بهت گوگولی میگن نه؟😂

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
2706