2737
2739
عنوان

میشه بیاید کارتون دارم راجب تاپیک قبلیم

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 90 پست
اشتباهت همینه .اول قبول کن ک دیگ جسمش تواین دنیانیست ولی روحش میاد کنارت و میبینت.بعدم برو سرخاکش رو ...

نمیتونم خیلی سخته برااااااام‌ مثل هر دوستی نبود از بچگی کنارم بود انگار خواهرم بود 

سرطان داشت قرار بود خوب بشه اما مرد نفسش بند اومد 😭 حتی نتونستم برا آخرین بار ببینمش 

گفته بودم اگه مردم‌ رو قبرمو پر گل لاله کن 😭😭😭

از تاریکی خیلی میترسید از تنهایی میترسید اما الان تنها مونده حتی بدنی واسش نمونده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم خیلی سخته برااااااام‌ مثل هر دوستی نبود از بچگی کنارم بود انگار خواهرم بود  سرطان ...

ببین دوسال گذشته اون ب ارامش رسبده تو فقط خودتو اذیت میکنی اینحرفا ‌و گریه هات اثری براش نداره .اینکارات بدترباعث عذاب و ناراحتیش میشه .بجای اینکارا یکاری کن ک جفتتون هم اروم بشید هم حال کنید کلا اشتباهه همچیزت .برو سرخاکش تااروم بشی  

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
2731
ببین دوسال گذشته اون ب ارامش رسبده تو فقط خودتو اذیت میکنی اینحرفا ‌و گریه هات اثری براش نداره .اینک ...

تازه من الان خیلی خوب شدم خیلی باید قبلا میدیدم 

واقعا‌ انتظارشو نداشتم اصلا اصلن بنظرم حتی نمرده خسته شده رفته یجایی قایم شده 😭

من که از عکس نترسیدم چون معلومه واقعی نیست 

بعدم شما اگه به جهان آخرت و زندگی بعد از مرگ اعتقاد داری که این همه واکنش و ناراحتی درست نیست

دوست شما دیگه اونیکه تو قبر گذاشتن نیست چون جسم فانی 

دوست شما تنها هم نیست با اعمالشه

شما اگه خیلی دوستش داری فقط برای آرامش روحش و اینکه جای خوبی باشه براش دعا کن 

وسعت دیدت گسترش بده و به این ایمان بیار که هممون تو این دنیا ابدی نیستیم و قرار نیست با مرگمون همه چیز تموم بشه 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
2738
❤️❤️❤️❤️ مرسی که دلداری میدی

خواهش میکنم عزیزم 

این واقعیت زندگی

مرگ ادامه زندگی ولی کاری که شما میکنی خودش یه نوع خودکشی تدریجی که اصلا عادی نیست

زودتر یه راهی برای خوب شدنت و برگشتنت به روال پیدا کن چون این ثانیه های زندگیت که مثل برق و باد داره ميگذره 

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
خواهش میکنم عزیزم  این واقعیت زندگی مرگ ادامه زندگی ولی کاری که شما میکنی خودش یه نوع خودکشی ...

نمیدونم چیکار کنمممم نمیدونم 

همش میخام خودمو عذاب بدم نمیتونم همش میگم خدایا منم ببر اینجارو نمیخام همچی‌ عذابم میده واقعا خواهرم بود

نمیدونم چیکار کنمممم نمیدونم  همش میخام خودمو عذاب بدم نمیتونم همش میگم خدایا منم ببر اینجا ...

با یه مشاور صحبت کن

هم زمان علاقه مندیهات شناسایی کن ببین چی باعث آرامشت میشه اونا رو انجام بده

تا میتونی با خدا صحبت کن حالا نماز دعا مناجات نامه انقدر حرف بزن که سبک بشی مثل یه دوست خودت خالی کن ازش بخواه کمکت کنه آرامشت بخواه

یه هدف تو زندگیت تعیین کن که بهش برسی 

برای دوستتم قرآن بخون براش خیرات بده 

اونیکه رفته دیگه رفته و باید با یادش گذروند نه با نبودش