2752
2734
عنوان

میشه بیاید کارتون دارم راجب تاپیک قبلیم

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 90 پست

استارتر مال کدوم شهری خواهر؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام اسی جان.

با خوندن تاپیک منقلب شدم.

دنبال این نرو ک الان جسم دوستت چطوره.

همین جسمو با یه جنس دیگه خدا تو برزخ ب دوستت دادع‌پس نگرانش نباش.

کاری م از دستت بر میاد صلوات فرستادن و فاتحه براشه. قران خوندن..... قطعا اون با اینا بسیاااااااار خوشحال میشه.

حدیث داریم ک میگع اگع برا یه مرده ای دو رکعت نماز بخونی انگار تمام دنیا رو بهش دادی و چ بسا بیشتر(البته این عین حدیث نیست اما چنین مضمونی داشت)

پس جسم متعلق ب دنیاست و وقتی روح ازش جدا شد، میشه جسمی مادی تو دنیای مادی و بر اساس طبیعت خلقت اتفاقی براش میفته که برا اکثر جسم ه‍ای دیگه افتاده....و برا جسم های آینده میفته....

پس این روح هست ک ماندگاره و روح برا آرامش به اون چیزایی ک بالا گفتم نیاز داره.

بنظرم سری ب تاپیکای این خانم بزنین: @انتظارفرج    

اللهم عجل لولیکالفرج.....
2731
اسی ننه قلب نذار بگو حلال کردی منو یابزنم کاربریتو بترکونم💣🌟💥😁

معلومه حلال کردم ❤️ 

اونم که تو تاپیک گفتم از ته قلبم نبود تو ناراحتی یچیزی گفتم وگرنه من کسیو‌ نفرین نمیکنم 

معلومه حلال کردم ❤️  اونم که تو تاپیک گفتم از ته قلبم نبود تو ناراحتی یچیزی گفتم وگرنه من کسیو ...

خب خداروشکر عزیزم روح دوستتم شاد .اگ واقعا دوسش داری براش قران بخون خیرات بده صلوات و دعا و ذکر هدیه کن .خودکشی کنی ک نمیری پیشش کلا دیگ تاروزقیامت هیچوقت نمیبینیش

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
خب خداروشکر عزیزم روح دوستتم شاد .اگ واقعا دوسش داری براش قران بخون خیرات بده صلوات و دعا و ذکر هدیه ...

من حتی نتونستم برم‌سر‌خاکش حتی نمیتونم‌قبول‌کنم مرده

من حتی نتونستم برم‌سر‌خاکش حتی نمیتونم‌قبول‌کنم مرده

اشتباهت همینه .اول قبول کن ک دیگ جسمش تواین دنیانیست ولی روحش میاد کنارت و میبینت.بعدم برو سرخاکش روحیه ات خوب میشه دلت اروم میشه .تانری عذاب میکشی .منم هرمپقع دلتنگ مامانم میشم هرچی گریه کنم اروم نمیشم ولی میرم سرخاکش انگار ن انگار من شب فبلش چندساعت گریه کردم .برو اونم چشم انتظارته ک بری پیشش

برای شادی روح مامانم ی صلوات میفرستید؟😞
2706