2733
2734
بابا یا شوهر پولدار بشینی تو خونه و بخوری و بخابی کارتت پر پول باشه همیشه خداروشکر همسرم درامدش خوبه ...

از کجا میاد اون پولداره 😹تاپیک اخر منو بخون چ گیری افتادم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من ک فقط شکیبا رو فالو دارم چون میکاپش اوکیه... ولی زورم میشه بقیرو فالو کنم

منم دقیقا یکی و دارم ادیت عکس یاد میگیرم ازش اون صبا و سی سی و خیلیا دیگه واسه یا استوری گذاشتن حداقل ۱.۵۰۰میگیرن اصلا من نگاهشون نمیکنم اونا روز به روز دارن پولدار تر میشن... خونه های قبلشون رو ببینن با الانشون شاید بفهمن که نباید پیگیرشون باشن

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم

من خیلی تواین فکراررفتم دیدم خونوادمو همه مدل دارن رزق باید به پیشونیت باشهه من دایی دارم یه شبه ۱۳ملییاردش رفت هیچی نفهمیدازش عمرش پسرخاله هم دارم باحقوق ماهی یک ودویست اززندگیش لذت برد بیست ملییونش شدچهل ملییون

خودم بیکارم دربه در کار ولی الان فقط دلالی یاکارخوراکی جواب میده فقط

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2731
بیل برای تخریب جاده ساختمون روش کار کنی یا پولتو اونجا بخوابانید بیلتو بدی کرایه 

با یه بیل صدسال طول میکشه ساختمونو خراب کنی

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google
میشه بیشتر توضیح بدی بیل داشتن یعنی چی 

بیل مکانیکی الان کوچیکش تقریبا ۷۰۰ میلیون و بزرگش یک ملیارد شریکی میتونید بخرید اجاره بدید من نامزدم خودش روش کار میکنه برای تخریب سازه و ساختمون و جاده سازی تو گوهر  دشت یک ساله و نیمه یه بیل خرید واسه خودش و خونه 

کی به بلاگر ا پول میده؟؟

کسایی که جنسشون رو میخوان بفروسن لباسی مبلی هر چی ازشون پول میگیرن که نمونه کاراشون رو استوری کنن 

خواهش میکنم برای خونه دار شدنمون صلوات بفرستین لایک کنید منم برای حاجتتون دعا میکنم
بیل مکانیکی؟ اجاره میدن یعنی؟

یعنی اگه بیل بخری شریکی و اجاره بدی روزی دو تومن تو جیبته ولی اگه مثلا شوهرت روش باشه خودش کار کنه روزی سه چهار تومن تو جیبته من نامزدم ساعت ۶ صبح میره تا ۴ ظهر ولی ۳ تومن تو حسابش میاد

منم دقیقا یکی و دارم ادیت عکس یاد میگیرم ازش اون صبا و سی سی و خیلیا دیگه واسه یا استوری گذاشتن حداق ...

ازجیب مردم پولدار میشن این بلاگرا این دختره گیسوکمند دیدی براخودش همه چی رایگان بعدهرچی تبلیغ میکنه ملت میریزن میخرت امشب ازیه چیزی استوزی کرده بورسه هزاراتا سفارش😐😐

بعدمامردم عادی توفقربدبختی🤦‍♀️

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
بیل مکانیکی الان کوچیکش تقریبا ۷۰۰ میلیون و بزرگش یک ملیارد شریکی میتونید بخرید اجاره بدید من نامزدم ...

قیمت بیل خوب بالاتر از این حرفاس دو سه تومن میشه 

با هفتصد بیل نمیشه خرید ک

بیل یکو خورده ای هم همش تعمیرگاس

ازجیب مردم پولدار میشن این بلاگرا این دختره گیسوکمند دیدی براخودش همه چی رایگان بعدهرچی تبلیغ میکنه ...

نه ندیدمش اونا فقط کسایی که قربون صدقشون میرن 🤕🤕🤕 ببین این دوستم از من لباس میگرفت میرفت مهمونی هیج هنری نداره الان جواب سلام من رو نمیده منم بلاکش کردم

اسم پیجشو میگی؟

چرا؟ نمیخوام معروف تر بشه نه که حسادت کنما نه بخدا فقط دوست ندارم پول امثال ما بره تو جیبشون 

یعنی اگه بیل بخری شریکی و اجاره بدی روزی دو تومن تو جیبته ولی اگه مثلا شوهرت روش باشه خودش کار کنه ر ...

الان رفتم قیمت بیل مکانیکی رو دیدم. خیییلی گرونه.اگه انقد پول داشتیم ک دیگه چه غصه ای داشتیم

قیمت بیل خوب بالاتر از این حرفاس دو سه تومن میشه  با هفتصد بیل نمیشه خرید ک بیل یکو خورده ای ...

من قیمت پارسال اسفند ماهو خبر دارم که خرید بزرگشون یک ملیارد قیمت الانو نمیدونم ولی هر چی هست ارزش داره خونتو بفروشی بری اجاره ولی بعد یک سال س برابرش در میاد

2706