2737
2739

سلام عزیزای دلم داره میشه ۳۵ سالم و یه دختر ۸ ساله دارم خانواده شوهرم چند سال گیر دادن که باید پسر دار بشم یعنی از اول ازدواجم، حدود دوازده سیزده ساله که ازدواج کردم چند وقت پیش پدر همسرم گفت که اگه نمیتونی باردار بشی از پسرم جدا شو چند بار هم مادر شوهرم گفت تو خوشگلی و خونواده دار و با کمالات اگه نمیتونی یه پسر برا بچم بیاری طلاق بگیر قول میدم بهترین ازدواج رو داشته باشد منم کلی دکتر رفتم ولی همه میگن مشکلی نداری اما از نمیدونم چرا نمیشه دیگه نمیدونم چکار کنم اگه کسی دکتر خوب میشناسه معرفی کنه اینم بگم خودم عاشق بچه هستم واقعا دلم میخواد کلی بچه داشته باشم 

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****

دعامیکنم مشکلت حل شه توهم بین دعاهات منو فراموش نکن.

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

ان شالله آرزوهات خاطره شن الهی آمین یارب 🙏🏻💙💚🌹

شوهرت آزمایش داده 

هر انسانی در طول زندگیش به دنبال معجزه میگردد.‌ و آن را در همه جا جست و جو می‌کند. در حالی که معجزه همین جاست. درون قلب هر انسانی.  آن جا که نیرو و اراده ی جز خداوند در جهان تصور نمیکنی . معجزه از ایمان شکل میگیرد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط خانوما که نباید چک بشن

همسرتو بفرست دکتر!

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

خانواده همسرت واقعا  خیلی آدمای بی فرهنگی هستن جنسیت بچه که دست تو نیست تو که تقصیری نداشتی شوهرت ازت طرفداری نمیکنه؟

گوش هایم را میگیرم! چشمهایم را می بندم! زبانم را گاز میگیرم! ولی حریف افکارم نمی شوم! چقدر دردناک است فهمیدن..!!           خوشبحال عروسک آینه آویزان به آینه ماشین، تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد..!!                               ‌‌‌‌‌‌                      کاش زندگی از آخر به اول بود.. پیر به دنیا می آمدیم..                آنگاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم... سپس کودکی معصوم میشدیم و در، نیمه شبی با نوازش های مادر آرام میمردیم..!!!

خب اگر بشی هم شاید دختر بشه شمام که یه دختر داری پس ای وی اف کن اگر تهرانی دکتر کومار تپ سعادت اباد واسه جنسیت خ‌به

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
2740

عزیزم جنسیت بچه هم به مرد بستگی داره

گوش هایم را میگیرم! چشمهایم را می بندم! زبانم را گاز میگیرم! ولی حریف افکارم نمی شوم! چقدر دردناک است فهمیدن..!!           خوشبحال عروسک آینه آویزان به آینه ماشین، تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد..!!                               ‌‌‌‌‌‌                      کاش زندگی از آخر به اول بود.. پیر به دنیا می آمدیم..                آنگاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم... سپس کودکی معصوم میشدیم و در، نیمه شبی با نوازش های مادر آرام میمردیم..!!!
2706