2733
2734
عنوان

میکائیل

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یک حرف کلی زدم که از عقل خودمون و وقت خودمون استفاده کنیم چه در واقعیت چه غیر واقعیت

اره خوب درسته

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
خوبه ..درکنارش وقتی هم برای فکرکردن به خودتون بزارید

من میام ببینم چه جور با آدما که هر کدوم اخلاق های متفاوتی دارن رفتار کنم تا حالا هم موفق بودم از باشگاه پرواز ودیدگاه وپلاک سه واتاق تجربه ونی نی سایت رو میخونم متاسفانه باشگاه دیدگاه رو جمع کردن تواینستا هم پیج هایی که مشکلات رو مطرح می کنن رومیخونم تا یاد بگیرم  اگه رفتم تو اجتماع چه برخوردی داشته باشم که کسی ازم ناراحت نشه

روزهای بد تموم میشه
من میام ببینم چه جور با آدما که هر کدوم اخلاق های متفاوتی دارن رفتار کنم تا حالا هم موفق بودم از باش ...

چقدر عالی..دنیا رو شما زیبا میکنید...دوستداشتید کانال تلگرام رو دنبال کنید:  arameshenoor@

من خونه نشینم کلی وقت دارم تا مطالعه کنم وفکرکنم درسته تومنطقه محروم هستم واز نظر مالی کمی ضعیف هستم که کتاب نتونم بخرم ولی اینجوری   ذهنم آروم میشه وافسردگی واسترسم برطرف میشه

روزهای بد تموم میشه
من خونه نشینم کلی وقت دارم تا مطالعه کنم وفکرکنم درسته تومنطقه محروم هستم واز نظر مالی کمی ضعیف هستم ...

چقدر خوشحالم کردید..واقعا افتخار میکنم بهتون..شما بینهایت خوشبخت هستید

2706