2733
2734

سلام دوستان گلم من بعد از 5 سال و نیم میخوام این ماه اقدام کنم الان میخوام کیت تخمک گذاری بذارم میشه بیاید راهنماییم کنید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی

گلم میشه توضیح بدی ..الان وقت تخمک گذاریته؟!من ی برنامه  اسمشMintهستش نزدیکای تخمک گذاری میگه مثلن نزدیکه ب تخمک گذاریته یامثلن امروز تخمک گذاری داری الان تو میخای استفاده کنی موقع تخمگ گذاریته یا ربط نداره؟!

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️

دوره ماهانه ات چند روزه است؟؟ طبق دروه ات و برشوری که داری شروع کن به استفاده کیت. ادرار صبحت نباید باشه. ساعت ۱۲ ظهر خوبه مثلا. خیلی هم مایعات نباید بخوری که رقیق بشه. هر روز راس همون ساعت بزن.

وقتی دو خط کیتت مثل هم پر رنگ شد، ۱۲ تا ۳۶ ساعت بعدش تخمک  گذاری ات هست. هم قبلش و هم بعدش باید اقدام کنی. طبق تجربه من همین که خط دوم کیت رو دیدی داره رو به پر رنگی میره شروع کن به اقدام تا وقتی که کیتت یک خط میشه. یک روز در میون. تا دو سه روز هم دو خط کیت، بعد پر رنگ شدن معمولا پر رنگ میمونه. اولی که باهم پر رنگ میشن مهمه و اساس اونه.

الحمدلله علی کل حال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم میشه توضیح بدی ..الان وقت تخمک گذاریته؟!من ی برنامه  اسمشMintهستش نزدیکای تخمک گذاری میگه م ...

من 25 بهمن اخرین پریودم بوده الان روز 12 پریودم هستم سیکلم هم فکر کنم 30 روزه باشه اتفاقا این برنامه رو هم نصب کردم چند تا اپلیکیشن و سایت دیگه هم چک کردم ولی هرکدوم یک روز رو میگن من میخوام دقیق باشه که اگه همین ماه اقدام کردم حتما بشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
دوره ماهانه ات چند روزه است؟؟ طبق دروه ات و برشوری که داری شروع کن به استفاده کیت. ادرار صبحت نباید ...

یعنی اگه دوتا خطش پررنگ شد باید همون روز اقدام کنم؟اگه یه خط پررنگ باشه یه خط کم رنگ چکار کنم؟

بعد اینکه نمیشه همین الان امتحانش کنم حتما باید یه ساعت خاصی باشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من 25 بهمن اخرین پریودم بوده الان روز 12 پریودم هستم سیکلم هم فکر کنم 30 روزه باشه اتفاقا این برنامه ...

من تازه سرچ کردم واسه استفاده از کیت دو س روز قبل از تخمک گذاری تستوانجام میدی نوشته بهتره از ده صبح تا هشت شب تستو بدی زیادم مایعات استفاده نکن فکنم اگ دوتا مثبت بود ینی نزدیک ب تخمک گذاری نوشته اسپرم تا چار روز زنده میمونه تخمک هم ی روز پس  دو روز قبل از تخمک گذاری میتونین اقدام کنین 

ربِّي لا إلـهَ إلا انت خلقتني وانا عبدك وانا على عهدِكَ ووعدك ما استطعت ، اعوذُ بك من شرِّ ما صنعت ابوءُ لك بنعمتك علي وابوءُ بذنبي فاغفر لي فإنهُ لا يغفرُ الذنوب َإلا إنت♥️
من تازه سرچ کردم واسه استفاده از کیت دو س روز قبل از تخمک گذاری تستوانجام میدی نوشته بهتره از ده صبح ...

بنظرت من امروز باید انجام بدم؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بنظرت من امروز باید انجام بدم؟

اگ خودت میدونی ک نزدیکه دوره تخمک گذاریته استفاده کن ی تست بده الان ببین چن خط میفته

2740
اگ خودت میدونی ک نزدیکه دوره تخمک گذاریته استفاده کن ی تست بده الان ببین چن خط میفته

اونوقت برا تعیین جنسیت شما اطلاعی ندارید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونوقت برا تعیین جنسیت شما اطلاعی ندارید؟

اگ پسر میخای قبلش خودتو شوهرت گرمی بخور کلن لبنیاتم دو س ماه قبلش باید نخوری موقع رابطه بزا اول شوهرت ارضات کنه بعدن اگ خدا بخاد بچه پسر میشه اگ دختر میخای  بدون ارضا شدنت رابطه کنین

اگ پسر میخای قبلش خودتو شوهرت گرمی بخور کلن لبنیاتم دو س ماه قبلش باید نخوری موقع رابطه بزا اول شوهر ...

بعد به روزهای تخمک گذاری هم ربط داره که قبلش باشه یا بعدش مثلا قبل تخمک گذاری دختر میشه روز تخمک گذاری و بعدش پسر؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد به روزهای تخمک گذاری هم ربط داره که قبلش باشه یا بعدش مثلا قبل تخمک گذاری دختر میشه روز تخمک گذا ...

هرچی نزدیکتر ب تخمک گذاری باشه شانس پسر دار بودنت زیاده اگ همزمان ارضا شده باشه وتخمک گذاریت نزدیک تو ی شب قبلش نزدیکی کنین روز تخمک گذاریتم چنباری نزدیکی داشته باشین ولی تو همشون باید ارضا بشی چون میگن اگ ارضا باشی اسپرم پسر زود میتونه نزدیک تخمک

هرچی نزدیکتر ب تخمک گذاری باشه شانس پسر دار بودنت زیاده اگ همزمان ارضا شده باشه وتخمک گذاریت نزدیک ت ...

اونوقت تا چند روز بعد از تخمک گذاری برای پسر شدن میشه اقدام کرد

ببخشید خیلی سوال میپرسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونوقت تا چند روز بعد از تخمک گذاری برای پسر شدن میشه اقدام کرد ببخشید خیلی سوال میپرسم

قربونت اشکال نداره عزیزم تخمک فقد ی روز زنده میمونه مثلن امروز تخمک رها شده تا فردا فقد زنده میمونه ومیتونه نطفه بشه اگ لقاح نشه تو همون یک روز بعدش شانس بارداری نداری ببین میگن دوس روز قبل رابطه داشته باشین چون اسپرم مرد دوس س روز زنده میمونن داخلت براهمین موقع رهاشدن تخمک اگ خدا قسمت کرده ک زود لقاح میشه بچه میگیره اگ نه هم ک نمیگیره اما تخمک فقد۲۴ساعت زنده س

قربونت اشکال نداره عزیزم تخمک فقد ی روز زنده میمونه مثلن امروز تخمک رها شده تا فردا فقد زنده میمونه ...

فدات بشم خیلی ممنونم که وقت میذاری جوابمو بدی عزیزم

شما مگه نگفتی لقاح قبل از تخمک گذاری اگه شکل بگیره دختر میشه حالا اگه بخوایم پسر بشه باید دقیقا همون روز تخمک گذاری باشه یا قبلش هم باشه اشکال نداره؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706