2752
2734
عنوان

از دست شوهرم خسته شدم نمیدونم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 33 پست

ببین دوست عزیز نگاه کردن به پ. و. ر.ن و اینجور چیزا هم از لحاظ عرفی و روانشناسی و روحی و شرعی اشکال داره...

حالا اگه همسرتون معتاده به این چیزا،راهش دعوا و قهر نیست.

قلق شوهرتو باید به دست بیاری و خدا رو هم فراموش نکن از خودِ خدا کمک بگیر.

میشه برا شادی روح پدرم و حاجت دلم صلوات بفرستید خیلی نیازمند دعاهاتون هستم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان امروز بهش گفتم خوش گذشت فهمید که من تو تاریخچه گوگل دیدم چه چیزای نگاه کرده تا بهش گفتم خوش گذشت گفت گه نخور عکسه دیگه چیه مگه خیلیا نگاه میکنن گفت وقتی تو از دیروز قهری منم نگاه کردم کار خوبی کردم آخه دیروز پاشد منو بزنه  صورتمو گرفت گفت کنترل بزنم تو صورتت یکی بشه با صورتت و پاهام گرفت انداختم که بزنه شیر بچه میدادم خیلی التماسش کردم گفتم بچه شیر میخوره نزد خوب منم قهر کردم ولی حرف میزدم باهاش آخه هیچ وقت معذرت خواهی نمیکنه دیروز به دخترم که چهار سالشه زد چون دخترم خنده الکی وزورکی میکرد میگفت چرا خندیده من بهش گفتم چته تو حتما یه چیزیت هست تا بهش گفتم اینجوری بدش اومد اومد منو بزنه