2733
2734

قرمه سبزی😌

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
به به چجوری درست میکنی؟

دیشب درست کردم برای نهار

گوشت چرخ کرده رو با پیاز و فلفل دلمه و قارچ تفت دادم (قارچ رو جدا تفت دادم تا آبش بره)

بعد داخل بادمجون ها رو درآوردم و یه کم داخل مایکرویو گذاشتم و یه کمی سرخ کردم و مواد رو ریختم داخلشون

یه کمی رب و گوجه پوره شده رو تفت دادم و آبجوش ریختم و بادمجون ها رو ریختم داخلش

در مواد گوشتی دیدم گردو و زرشک هم ریختند، ولی من دیشب یادم رفت ، از بس خسته بودم!

2740

قورمه سبزي ميزارم 

اميدي هست... چون خدايي هست...هروقت كم آوردي فقط به آسمون نگاه كن...👻اونارم ولشون كن بزار توهم بزنن خودشونو بزنن به اون راه بزار فكر كنن تو ابله هستي...راه خودت رو برو... بهترين خودت باش @@@از موش كور توقع ديدن نداشته باش بزار زير خاك خودش بچرخه و حال كنه😂🤣 تو نيازي به توجه هيچ كس نداري بجز خدا و اونهايي كه اون بخواد پس اگر خوبي كردي نديدن اگر حق اتو خوردن و ذوق كردن غصه نخور اينا ميگذره ببين كجا رو ميگيرن ... دنده زندگيتو به موقع عوض كن💐بقيه اشو خلاص برو 😂

خودم جاتون خالی گمجه کباب ساعت ۱۰ گذاشتم ۳ حاضر میشه  فکر کنم سامیار نخوره براش شامی ترش درست میکنم سودا هم دیروز ظهر با مامانم اینا بیرون رفتیم ما غروب خونه برگشتیم سودا شب اونجا موند فکر کنم غروب خونه بیاد 

2706