2737
2739
عنوان

کامپوزیت

| مشاهده متن کامل بحث + 476 بازدید | 29 پست

من کامپوزیت کردم. لمینیت هزینش برام زیاد بود

خوبه اما مراقبت میخواد مرتب باید مسواک بزنی و بعد چایی و اینا دهنتو بشوری 

به مرور کم کم رنگش یکم تغییر میکنه یعنی به سفیدی روز اول نمیمونه بعدشم ۶ ماه یه بار باید بری دوندونپزشک که هم دندوناتو معاینه کنه که زیر کامپوزیت پوسیده نشده باشن هم برا ترمیم

که متاسفانه من بخاطر کرونا بیشتر از یکساله که نرفتم

الان یه لکه سیاه کوچیک رو کامپوزیتم افتاده

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کامپوزیت کردم. لمینیت هزینش برام زیاد بود خوبه اما مراقبت میخواد مرتب باید مسواک بزنی و بعد چایی ...

بیشتر تمیزی و سفید بودن برام ملاکه

منم دوست ندارم اون قدر هزینه برا لمینت بدم بخاطر همین دنبال روشهای دیگم...

2728
بیشتر تمیزی و سفید بودن برام ملاکه منم دوست ندارم اون قدر هزینه برا لمینت بدم بخاطر همین دنبال روشه ...

کامپوزیت خوبه هم‌تمیز میشه هم مرتب

اما با یه دندون پزشک صحبت کن خودش بهتر میدونه که کامپوزیت کنی یا بلیچینگ

اگه دوندونات مرتبه فقط برا سفیدیه فک کنم بلیچینگ مناسبتره

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
2740
درسته یه مشاوره حتما پیش یه دندون پزشک خوب میرم ممنون🤗😉

قربونت عزیزم.

بریچینگ کن عزیزم نیاز نیست دندونم تراش بدی کامپوزیت خوبه ولی مراقبت زیادی نیاز داره من خودم شاغلم میخواستم بکنم پشیمون شدم بعد هر چایی و نسکافه و یا غذاهای روغنی باید برای مسواک بزنی چیزای داغ زیاد نباید بخوری خیلی مراقبت میخواد عین ارتدنسی تقریبا مراقبت ازش ولی بریچینگ اینطوری نیست زیاد اسون تره قیمتشم مناسبتره اگر بخوای من ادرس دکترمو میزارم برات نمونه کاراشو بببین شاید به کارت اومد اسم دکتر لیلا صدقی بود تویی منطقه غرب تهرانم مطب داشت بلوار فرحزادی

برات ادرس سایت و اینستا دکتر لیلا صدقی هم میزارم گلم برو توی اینستاش نمونه کاراشو ببین بعد اصلا تماس بگیری باهاشون بهت مشاوره میدن که کدوم روش زیبایی رو انجام بدی برات بهتره نگران نباش دکتر خوبیه خوش اخلاقه

اینستا:دكتر ليلا صدقي دندانپزشك (@drsedghi) • Instagram photos and videos