2733
2739
عنوان

تا حالا شده فکر کنین ممکنه توی خونتون دوربین باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 51 پست

من ک حس میکنم از این دوربینای پلیسای حرفه ای هست از اونا ک با چشم ب زور دیده میشه تازه حس میکنم تو گوشی و کیف و ی سری وسایلم جی پی اسو شنود هست.تو کل خونه هم ک نگم برات حس میکنم شنود هست  خخ

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خداروشکر تنها نیستم  من از ده سالگی اینطور بودم  الانم خونه گرفتم یه اتاقش قفله وسیله ها ...

😂😂😂😂😂

ماه را گم نکنی بین چراغانی ها...!عروس خانوما، امیلی، مائده6525221دوستون دارم ❤️😍😍❤️😍❤️😍❤️
2728
واااای خب پس چجوری تو خونه با تلفن حرف میزنه چجوری م ی گ و ز ه😐همه رو میبینههههه

😂😂😂😂شاید اصلا بخواد با خودش حرف بزنه 

من یه دخترم...من دخترونگی هامو با هیچی عوض نمی کنم ...نه با تماشای فوتبال از تو ورزشگاه...نه با ازاد بودن و گشت زدنای نصف شبا...نه با هیچیه هیچی ...دنیای دخترونمو فقط یه دختر می تونه لمس کنه ... مرا دختر خانوم می نامند مضمونی که جذابیتش نفس گیر است...دنیای دخترانه من نه با شمع نه با عروسک معنا پیدا نمی کند ...و نه با اشک و افسون اما تمام این ها را در بر می گیرد ...من نه ضعیفم نه ناتوان چرا که خداوند مرا بدون خشونت و زور بازو می پسندد...اشک ریختن ضعف من نیست قدرت روح من است...ما دختریم مهم نیست چند سالمونه هرچقدر هم که بزرگ شده باشیم...وقتی یه جا پارک خلوت می بینیم میریم میشینیم رو تاب ...با بیشترین شتاب تاب می خوریم...وقتی اسباب بازی فروشی میبینیم وامیسیم پشت شیشه و دونه دونه عروسکا رو نگاه می کنیم ... جا مدادیمون عروسکیه و توش پر از مدادا و خودکارای رنگا رنگه ...وقتی پاستیل و شکلات و بستنی های رنگارنگ می بینیم لبامونو  جم می کنیم و می خوایم ...وقتی سوسک و عنکبوت می بینیم جیغ میزنیم و از سر کوله یکی بالا میریم ...روزی چند بار خودمون و تو ایینه نگاه می کنیم و جلوش اهنگ می خونیم و می رقصیم ...ما همینیم ...تو دختری گرون باش...سنگین باش...عاقل باش...قلبتو به هر کسی نده ...تنت رو به هر کسی نده...تو خانومی کن خدا هم برات خدایی کنه ... به سلامتی ما دخترا
2740
من همیشه فکر میکنم توی همه خونه ها دوربین هست تا دولت ببینه ما چیکار میکنیم 🤦خاک 

خخخ کاش فقط دولت ببینه.من خواهرشوهرم تولدم ی ساعت مچی داد ساعترو گذاشتم تو رختخوابا تو کمد دیواری گفتم توش شنود کار گذاشته.اگه با خانوادم حرف بزنم میفهمه.خخخ.من ترسم از دولت نیست از خواهرشوهرمه.چون دولت میدونه بی ازارم.

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
واااای خب پس چجوری تو خونه با تلفن حرف میزنه چجوری م ی گ و ز ه😐همه رو میبینههههه

اره میبینه 

متاسفانه

دختره یبار جدا شده دیگه میترسه بگه چیزی 

داره میسازه

بجز خواهرا و مادرش با کسی حرف نمیزنه اونم حرفا روزمره و سلام علیک

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

اسی حالا از همه چی بگذریم من خطم همراه اول بود ب خانوادم یا هر کی زنگ میزدم یا پیام میدادم همه چیو طرف میفهمید و انقد خر بود سوتی میداد گوشیو بردم فلش کرد.بازم تکرار شد زنگ زدم همراه اول گفتم چنین مشکلیه.گفت بررسی میشه تماس میگیریم بعد از بررسی زنگ زدن گفتن خطتونو ی نفر نمیدونم چکار کرده اگه شخصو میشناسی شکایت کنید ولی ممکن بود طرف وقتی انقد حرفه ایه بتونه خط منو هک کنه قطعا راه فرارشم بلد بود .فقط خطمو عوض کردم.از همونجا دیگه از همه چیز میترسم الان ردیابی میشم الان صدامو میشنون

2706