2737
2739

در کودکی فکر می کردم آن مردی که سر خیابان اسباب بازی فروشی دارد حتما خوشبخت ترین انسان دنیاست... اما چند سال بعد که از خواب بیدار شدم بروم به مدرسه نظرم عوض شد و فکر کردم پسر شش ساله ی همسایه مان از همه خوشبخت تر است چون مدرسه نمی رود و می تواند چند ساعت بیشتر بخوابد...

نوجوان که بودم فکر می کردم حتما خوشبخت ترین انسان دنیا یکی از سوپر استارهای سینماست یا یک ورزشکار معروف... آن روزها خوشبختی را در شهرت می دیدم...

مدت ها گذشت و معنی خوشبختی هر روز برایم عوض می شد... بستگی به شرایط داشت گاهی خوشبختی را در ثروت می دیدم و وقتی که بیمار می شدم در سلامتی...

سال ها گذشت و زندگی به من ثابت کرد خوشبختی برای هر انسانی یک تعریف دارد...

گاهی ما در زندگی به اتفاقی که آن را خوشبختی می دانیم می رسیم ولی باز احساس خوشبختی نمی کنیم... چون گذر زمان و تغییر شرایط تعریف ما از خوشبختی را عوض کرده...

کاش بدانیم خوشبختی واقعی داشتن "آرامش" است...خوشبختی ای که نه گذر زمان و نه تغییر شرایط نمی تواند آن را از ما بگیرد...

دنیا پر است از انسان هایی که همه چیز دارند به جز آرامش... کسانی که هرگز خوشبخت نمی شوند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دقیقا گفتتون قابل تحسینه ولی حقیقت تلخ زندگی مردم این روزا شده پول اگه باشه قطعا خوشبختی اگه نباشه بدبخت ترینی منکه ب شخصه نظرم اینه مثلا ی چیزیو دلت میخواد باید پول داشته باشی بتونی بخریش و خوشحالت کنه مریض میشی پول باشه میتونی بری دکتر دوادرمون شی میخوای جهزیه بخری پول باشه میتونی تهیش کنی و خوشبخت شی و پدر ادم پولدار باشه میان خواستگاری دخترش وقطعا ب دختر ارزش میدنو خوشبختش میکنن وخیلی چیزای دیگه ک تموم نشدنیه

دیدین تفسیرواقعی ازواژه خوشبختی داشتن پوله

چه بنویسم ؟ که دلتنگم من از شبهای تنهایی