2737
2734
عنوان

حاجت دارا بیاید زیارت حضرت زینب روبخونیم نیت کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 334 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تورو قران دعام کنید

خانم اقای وکیل هستم 😍خیلی زود ازدواج کردم ۱۵ سالگی مادر شدم 🤗ولی درسم رو ادامه دادم 🤫🥰الان همکار همسرم هستم 🥳همسرم امید دوباره تو زندگیم بود دقیقا وقتی که آرزوی مرگ داشتم و نا امید بودم 🤩یه دختر ۱۳ ساله دارم و الان دوباره باردارم از زندگیم راضیم دعا کنید عاقبت بخیر شیم 😎                              این اکانت گاهی دو کاربریه عزیزانم🙃
@m7784     @7saba6     @999fateme     @mahoori     ...

جانم 

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
2742

الان چکار کنیم عزیز

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
2740
قربونت آبجی ان شاءالله که درست میشه نامزدم رفته اعتکاف الان بهش میگم اونم دعات کنه

مگه اعتکاف هم هست

میشه بگی برای‌ خونه دار شدن ورفع مشکلاتمون دعا کنند

☘💝خدا جون ببخشید که یادمون میره بگیم شکرت یا ممنون💞 خدا جون رودست خوردن بده کمکمون کن 💞خداجون امیدهیچ کسی رو ناامید نکن                  ☘💖صلوات یادت نره🌷 ☘  امید ماروهم ناامید نکن                                           که امیدم به خودته خداجون ☘                               ☘خداجون حاجت هامون رو همراه                                       سلامتی و دلخوش بده☘                                                  الهی امین😘😍                  

@رها1398    

💞صلوات💞  برای رهاااایی از کرونا 💞💞سرم به سنگ نخورد ... سنگو زدن به سرم ...😔 فقط یه روزی، یه جایی، یه جوری ، یه کسی حتما میشه فقط صبر داشته باش دختر🔥🔥بدی هات خوبی ها تو از یادم برد😔 عشق یعنی حسرت پنهان دل  زندگی در گوشه ویران دل 🌸🍀🌸 دنیااای ما با عشق درگیره ❤🌺❤🌺 با تو آرام و  بی تو پریشان و ... دل که هوایی شدنش دست خودش نیست .... 😉😉😉 ناب و گیرایی گر چه نمی دانی 🥰🥰🥰 
2706