2733
2734
عنوان

۱۹ سالمه میخوام اسممو عوض کنم بزارم پریماه

| مشاهده متن کامل بحث + 4643 بازدید | 274 پست
یادم نمیاد باید برم دوستامو چک کنم😁 من اسم خودم ریحانست ۲۰ سالمه تقریبا همسنیم اسم خودمم زیاده ول ...

اِ مامان منم دوست داشت اسممو بزاره ریحانه ولی مادربزرگم اینا😒نزاشتن گفتن حتما باید فاطمه باشه عمم بعد من برداشته اسم دختر خودشم فاطمه گزاشته

اگه ریحانه میزاشتن الان از اسمم راضی بودم خیلی اسم قشنگیه😍🥰 ولی فاطمه دیگه خیلی بیش از حد تکراری شده

من اصلا حس خوبی نسبت به اسمم پیدا نمیکنم وقتی یکی صدام میکنه ادم باید انقد اسمشو دوست داشته باشه که وقتی صداکردنش حس خوب بگیره نه حس بد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یادم نمیاد باید برم دوستامو چک کنم😁 من اسم خودم ریحانست ۲۰ سالمه تقریبا همسنیم اسم خودمم زیاده ول ...

راستی عزیزم اسم اونیکی اکانتمو کاش نمیگفتی هر وقت اومدی اون پستتو تو اون دقیقه ای که گذاشتی ویرایش کن

مثلا ساعت 2:32 یا 4:32 و...تا سه چهار دقیقه بعدشونم پاک میشه من تو این اکانتم دردو دلام رو میگم نمیخوام یه وقت یه فامیلی یا دوستی دو تا اکانتمم بشناسه

هی صفحه رو باز کن هر وقت کنار پستت اون سه نقطه کناری اومد میتونی پاک کنی

اِ مامان منم دوست داشت اسممو بزاره ریحانه ولی مادربزرگم اینا😒نزاشتن گفتن حتما باید فاطمه باشه عمم ب ...

پستم رو پاک کردم❤

ساصبرُ حتی یعجز الصبرُ عن صبری...ساصبرُ حتی یاذنُ الرحمنَ فی امری...ساصبرُ حتی تذوبُ الجبالَ من صبری...ساصبرُ حتی یعلمُ الصبرَ انّی صبرتُ علی شئ امرُّ من الصبرِ..!
2728