2733
2734
عنوان

لطفا نظر بدید بازم خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 38 پست
بهش فحش دادن با شوهرش دعوا کردن عادی باشه؟؟؟

اونا خاهر برادرن بالاخره اشتی میکنن ایشون باید سرسنگین باشن و همون رفتار قبلی رو ادمه بدن ک کاسه کوزه ها سرشون نشکنه

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه فحش های رو که به بابام دادن رو به گوشم رسوندن یادش میفتم تپش قلب میگیرم

الهی...اگ میتونی شوهر تو راضی کن جفتتون نرین

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2731
مهمونی بزرگی که نیس ضمنا منم خودم اصلا بیرون نمیرم وتمایلیم به مهمونی ندارم لباس عید بچه ها رو نتی خ ...

مهمونی بزرگ و کوچیک نداره 

جونتون اینقدر بی ارزشه براتون؟ 

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

بنظر من حالا که شاهد هم داری از کسایی که فحش دادن شکایت کن بزار احضاریه بره در خونشون برخورد قانونی بکن تا تهش هم برو

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.
بنظر من حالا که شاهد هم داری از کسایی که فحش دادن شکایت کن بزار احضاریه بره در خونشون برخورد قانونی ...

نمیشه اولا داغ داران دوما خانواده همسرم هستن غریبه که نیستن

خدایا شکرت...
همسرم میگه اگه نریم صدتا حرف دیگه در میارن

من برام مهم نیس کسی حرف دربیاره از بس پشت سرم حرف زدن بی حس شدم دیگه. اگه با داییش خوب هستین برین اما اگه بخاطر اونا دعوتتون کردن میتونین کلا یه بهونه بیارین و مودبانه کنسل کنین

نمیشه اولا داغ داران دوما خانواده همسرم هستن غریبه که نیستن

داغ بخوره تو سرشون بیشتر داغ ببینن آن شاالله از صدتا غریبه بدترن نکبتا ببخش دلم پر بود

تازه میفهمم بازی های کودکی حکمت داشت، زوووو....تمرین روزهای نفس گیر زندگی بود.

من تجربه اش رو داشتم. واس همین دو تا نکته رو بهت میگم.

اول اینکه اونا خواهر برادرن و هیچ وقت اینو فراموش نکن اونا گوشت همو بخورن استخون همو بیرون نمی اندازن.برا همین هیچ دخالتی نکن تو دعواشون.

دوم اینکه چون بدنن دخالت شما ،خواهرشوهرت به تو فحش داده ،بهش بی محل باش فقط یه سلام و احوالپرسی خیلی خشک بکن وسلام. 

بعدا هم اگر شوهرت یا خواهرش ازت پرسیدن دلیل رفتارت رو بهشون بگو دعوای خواهر برادری به من ربطی نداره خودتون میدونیدو من اونقدر شعور دارم که دخالت نکنم  اما من اونجا نبودم و دخالتی نداشتم چرا به خانواده من فخش داده و توهین کرده. 

غربت کسی نباش که تو را وطن دیده است ....
اونا خاهر برادرن بالاخره اشتی میکنن ایشون باید سرسنگین باشن و همون رفتار قبلی رو ادمه بدن ک کاسه کوز ...

خب درسته ولی میگه به باباش هم فحش دادن اخه دیگه بره همین جوری عادی؟؟؟

شما راهکاری داری بده من نرم دعاتون میکنم

هیچکس جرات نداره منو دعوت کنه چون من بله برون خواهرمم نرفتم 

همه میدونن تو کرونا دعوت قبول نمیکنم

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
2706