2737
2734
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=586093&PageNumber=1

خیلی حالم بده امروز اگه بدونید مامانش چه حالی بود :( چه وضعی داشت :( اعصابم داغونه :( اومدم خونه اما اشکام بند نمیاد حوصله هیچکاری رو ندارم
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
اون که رفت خدا بیامرزدش ولی چرا اینجا همچین تاپیکایی میزنین بیشتر خانمایی که میان اینجا باردارن یا بچه شیر میدن
نفس کشیدن سخته ... تو رو ندیدن سخته .... تو پیچ و تاب عاشقی .... به تو رسیدن سخته .... منو به غمام سپردی ، همه آرزومو بردی ، همه جا اسمتو بردم ، یبار اسممو نبردی ، واسه یه شب زمستون ، همه هیزومو سوزوندی ، واسه یه پنجره کور .... تویه خونمون نموندی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اون روز تا حالا چند بار یادش افتادم .......... طفلی خیلی بد شانس بئده ها

خدا به خوانوادش صبر بده
چه عاشقانه ی زیباییست وقتی که میگویی الهــــی... و او می گوید عبــــدی...[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_05.gif[/smiley]
2731
وای مامانش بچه های دانشگاه رو که میدید اصن نمیدونید چه حالی میشد :( همه اش میگفت شما باید میومدید عروسیش ساناز پاشو دوستات اومدن وای وای وای اصن نمیتونم کنار بیام خیلی بیتاب بودن :( خدا صبرشون بده
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
2740
2706