2737
2734
عنوان

هاله کمرنگ بی‌بی چک رو شمام میبینید یا توهمه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 107 پست
مباررررررکه💃💃💃💃

وای مررسی😍😍❤

میشه دعا کنی واقعا مثبت باشهه

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
واای مرسی عزیزم میشه دعا کنی واقعا نی نی باشه؟؟

انشالله چند روز دیگه تست بزن خطش پر رنگ تر میشه

روزی در پستوی اتاق پدر بزرگم،ورقی فرسوده یافتم به خط پدر بزرگم،کوچک بودم،به سختی نوشته را خواندم.اما هیچ معنایی فهم نکردم،مگر روزی که زخم جهل را در جان خویش دانستم.پدر بزرگم نوشته بود:تا زمانی که باغ وجود خود را مأوای درازگوشان کردی،پرنده ی جانت،شعور هیچ پروازی را،فهم نخواهد کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴ روز به موعدم مونده کی پررنگتر میشه کی ازمایش بدم؟

حالاکه بارداری فرداصبح بری آزمایش نشون میده. بنظرم دیگه بی بی نزن بزارروزسه شنبه باخیال راحت آزمایش بده بعد به امیدخدا پرونده بارداری تشکیل بده. 

2728
خیلی زوده .ولی مثبته مبارکه عزیزم

میشه دعا کنی بتامم مثبت باشه و سالم؟

انشالله خدا نی نی تو حفظ کنه و سالم بیاد بغلت

خدا جووووونم شکرت ❤️ بـخاطر تمام داده ها و نداده هات⁦❤️⁩ میشه واسه سلامتی مامانم و دخترم یه صلوات مهمونم کنی 🥺🤍 من به آینده امیدوارم ✨
معلومه هاله داره مبارکه

وااای مرسیی😍

2738
حالاکه بارداری فرداصبح بری آزمایش نشون میده. بنظرم دیگه بی بی نزن بزارروزسه شنبه باخیال راحت آزمایش ...

انشالله اینطور باشه اخه خیلی وقته منتظرم دوس دارم مطمئن بشم...

میشه دعا کنی بتامم مثبت باشه و سالم؟ انشالله خدا نی نی تو حفظ کنه و سالم بیاد بغلت

انشاءالله مثبته عزیزم شک نکن.ممنونم بابته دعای قشنگت

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
مبارکه عزیزم

مرسی عزیزمممم

میشه دعا کنی بتامم مثبت باشه❤

طبیعی باردار شدی؟

اره عزیزم

دوسال پیش چندتا دکتر روانی بهم گفتن فقط باید آی وی اف کنی و فلان شوهرت خیلی ضعیفه

ماهم دو سال درمانو ول کردیم تا اینکه یکی از دوستای صمیمیم بعد ۶ ماه پیشش جواب گرفت

دیگه تصمیم گرفتم قبل آی وی اف پیش ایشون برم بلکه منم باردار شدم...

که این اولین ماه اقدامم پیش ایشونه😍

باورم نمیشه

یکم بیشتر از هالع ست عزیزم مبارکه 👏👏

وااای مرسییی

التماس دعاا

وای مرسیی عزیزم  خدا نی نی تو واست حفظ کنه و شاهد موفقیتش باشی❤ میشه دعا کنی واقعا نی نی باشه

مرسی فداتشم انشالله😍اره گلم حتما💓 ولی مطمئنم نی نی هست  چون بی بی چک 98 درصد درسته 2 درصد احتمال خطا داره

رستای من مالک رویا های طوفان زده من از وقتی تو براورده شدی دگر هیچ ارزویی نکردم 😍😍😍بعد سه سال انتظار اومدی دخمل گلم وشدی همه وجود من وعشق بابایی خیلی دوست داریم عزیزم💓