2737
2734

سلام دوستان من یبلا ب یکی از پسرای فامیل شک داشتم ک دوسم داشته باشع اخه همش دائم نگا میکرد و رفتاراش ی جورایی بود بعد منم چون شک کردم ی روز شمارشو سیو کردم دیدم استوریش از وات واسم بالا اومد فهمید شمارمو بردع ولی حیف باورم نمیشد شمارمو داشته باشع حواسم نبود ی استوری قبلش گذاشتم نمیدونم اون موقع فامیدع بود یا ن ؟بعد چن وق شنیدم دوسم دارع و دقیق مشخصات منو گفتع ب پسرخالم ولی اسم نبردع بعد ب پسرخالمم گفتع بود ب توام نمیگفتم ولی گفتم شاید اون بفهمه بعد منم فهمیدم ولی همون موقعم بهم میس کال مینداخ از وات

بعد منم کنجکاو شدم و شمارشو سیو کردم ی روز حواسم نبود دستم ب استوریش تو وات خورد و فهمید بعد سریع ی استوری گذاش ک ب دستت میارم حتی اگ تاوانش مرگ باشع بعد ی روز با مامانم بیرون رفتیم تو بازار دیدیمش و احوالپرسی کردیم اومدم خونه دیدم تموم استوری و پروفتشو سیاه کردع و ی میس کالم انداخ بازم اهمیت ندادم ی روز استوریای میزاش ک مثلا با کسیم منم ی استوری گذاشتم ک از اون ادمام ک با تنهایی خیلی راحتم بعد یکی بهم گف ک با اینکارت فراریش دادی برو استوریاشو دو س بار ببین منم دیدم ولی بعد از اون دو س بار دیگ ندیدم بعد ی استوری گذاش ک کسی ک دنبالم بیا دنبالش میام کسی ک جویای حالمه جویای حالشم کسی ک دوسم داره دوسش دارم کسی ک فراموشم کنه فراموشش میکنم منم بهم برخورد ی پروفایل گذاشتم ک هر کسی میتونه بهت بگه دوست داره ولی عده ای محدودی میتونن بهت ثابت کنن دوست دارند نمیدونم کارم اشتباه بود یا ن؟خاهشا راهنمایم کنید

اینم بگم منم دوسش دارم 

ولی علت این میس کال انداختنشو نمیدونم ؟

یعنی میاد بهم بگع دوست دارم یا ن؟ امکانش هس یا میگ دیگع فهمیده و هیچی نمیگع؟

خاهشا اگ میشه لطف کنید جواب این دو سوالمو بدین خاهشا واسم مهمه؟😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگه میخوادت و شمارتو داره مثه ادم پیام بده میسا چیه اخه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2738

ببین پسر دخترو بخواد میگه. این اداها چیه؟ 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706